Son Dakika Haberler

Elif Çermik Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elif Çermik Son Yolculuğuna Uğurlandı
Okunma : 111 views Yorum Yap

Elif Çermik Kadıköyde Kent mitinginde atılan gazdan dolayı kalp krizi geçirerek kaldırıldığı hastahanede vefat eden Sarıyer Halk Evleri üyesi Elif Çelik’in cenazesi bugün Nurtepe cemevinden kaldırıldı.

Elif Çermik son yolculuğuna uğurlandı Kadıköy’deki Kent mitinginde çıkan olaylarda atılan gazdan etkilenerek fenalaştığı belirtilen ve kaldırıldığı hastanede 159 günlük yaşam mücadelesini dün kaybeden Elif Çermik, Nurtepe Cemevi’nden düzenlenen cenaze törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Kadıköy’de 22 Aralık 2013’te düzenlenen İstanbul Kent Mitingi’nde çıkan olaylarda fenalaşan ve kaldırııdığı hastanede 159 günlük yaşam mücadelesini kaybeden Elif Çermik için Nurtepe Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Elif Çermik’in cenaze törenine eşi Mustafa ve 4 çocuğunun yanı sıra Taksim Dayanışması üyeleri, sanatçılar Ferhat Tunç ve Pınar Aydınlar ile Çermik’in yakınları katıldı. Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve TMMOB Mimarlar Odası da cenaze törenine çelenk gönderdi. Kılınan cenaze namazının ardından 64 yaşında ölen Elif Çermik’in cenazesi Kilyos Mezarlığı’na götürüldü.