Son Dakika Haberler

ENGELİLER YAZ KAMPI DEVAM EDİYOR

ENGELİLER YAZ KAMPI DEVAM EDİYOR
Okunma : 140 views Yorum Yap

Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal Tesisleri Engeli Yaz kampında 600 engelli yurttaşımız tatillerini aileleri birlikte geçiriyorlar.

Sarıyer Belediyesi Şükrü Genç döneminde başlattığı ve 8 yıldır devam eden sosyal projeyi başarılı bir şekilde sürdürüyor, İstanbul’ün ilçelerinden engellilerin bir kısmınında tesislerde ağırlandığı ve Sarıyer Engellilerinden her yıl düzenli olarak katıldığı Yaz kampı etkinliğinde Yeni düzenlenmiş Sosyal tesislerde aynı zamanada bu yıl denize daha kolay girebilmek ve yararlanmak için yeni düzenlemeler getirildi.

Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Hayrettin Dereli ve Mustafa Balcı Kampın son gününde engelliler ile birlik oldular. Sorunlarını ve yeni taleplerini dinlediler, Bir çok insanın ilk defa denize girdiği ve bir çok imkanın bu tesiste olmasından dolayı Sarıyer belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkürlerine ilettiler.

Sosyal Tesislerde bu hafta Sarıyer’in başarılı erkek öğrenciler bir hafta tatil yapacaklar, aynı şekilde Kız öğrencilerde proje devamında bir hafta sonra kampa dahil olacaklar.

Önümüdeki ay ise kardeş okullar, İlçeler ve Kentlerden başarılı öğrenciler kampa katılarak her yıl olduğu gibi sosyal proje aralıksız olarak bütün yaz boyunca devam edecek.