Son Dakika Haberler

FETÖ’CU AKŞAHİN’İN HÜCRE EKÜRİSİ KİM

FETÖ’CU AKŞAHİN’İN HÜCRE EKÜRİSİ KİM
Okunma : 130 views Yorum Yap

FETÖ/PDY Örgütüne mensup olduğu 189 Bylock’cu Avukatlar içinde ismi geçen ve arama kararı bulunan AKP Meclis Üyesi Av. Abdullah Akşahin den haber alınamıyor.

FETO’cu AK Parti Meclis Üyesi Av. Abdullah Akşahin Sarıyer Belediye Meclisi’nde vermiş olduğu önergeler ile biliniyor.

Provokasyon amaçlı ve yanlış gündem yaratmak için bazı internet sitelerine önce haberleri yazdıran FETÖ’cu Akşahin, haberin kelimesine dokunmadan önerge olarak veriyordu. sonrasında Kamoyunda bu maddeler ve konular tartışılıyor. Bir internet sitesinin yapmış – yaptırılmış olduğu habere göre soru önergeleri verip Kumpas haber yaptırarak, Yandaşlar Yaşar Kemal Kültür Merkezine çağrılıyor ve kargaşa çıkarıp “olaylı meclis” havası varatılıp, AHaber kanalında Türkiye gündemi oluşturuluyordu.

FETÖ’CU AKŞAHİN’İN HÜCRE EKÜRİSİ KİM

FETÖ/PDY Terör örgütü tüm örgütlenmelerini hücre yapılanması ile yaptığı ve her kurum içinde “abiler -ablalar” olduğu, bu örgüt hakkında operasyon yapılırken “ hücrenin tek kişi olması mümkün olmadığı “ kamuoyunda ve uzmanlarca bilinmektedir.

Sarıyer de eküri kim? Saklanıyor mu?

Bylock’cu olduğu deşifre olan ve hakkında tutulama kararı verilerek ülke çapında aranan Av. Abdullah Akşahin AK Parti ilçe Başkanlığı tarafında “İhraç istemi ile Disiplin Kuruluna verildiğini” Belediye Meclisinde yapılan açıklama ile öğrenildi.

Sarıyer Belediyesinde AKP Grubu tarafında Meclis yoklamasında meclise katılamayan üyelerin İzinli sayılması teklifi öncesinde, AK Parti Grup sözcüsü Hicran Çelikyay , Abdullah Akşahin için red oyu vereceklerini açıkladı ve yapılan oylamada red oyu kullandılar.

FETÖ HÜCRE YAPILANMASI VE ÖRGÜTLENME ŞEKLİ

Fetö terör örgütünün örgütlenme modeli Savcı İddianamesinde, “Hizbullah terör örgütü örnek seçilerek geliştirilmiş bir modeldir. Hiç bir hücre diğer bir hücreden haberdar değildir. Bu örgütlenme modelinin geliştirilmesinin sebebi, bir hücre açığa çıksa bile diğer hücrelerin faaliyetine devam ederek deşifre olmamalarını temin etmek içindir” denmektedir.

Akşahin hangi hücreye mensup, bu hücre Sarıyer’de olabilir mi?