Son Dakika Haberler

Geleneksel Mini Voleybol Turnuvası

Geleneksel Mini Voleybol Turnuvası
Okunma : 102 views Yorum Yap

image

İlköğretim okulları arasında düzenlenen 2. Mini Voleybol Turnuvası Sarıyer Belediye Spor Kulübü’nün Halı Saha Tesisleri’nde 11 okul takımının katılımıyla gerçekleştirildi.

Soma’da hayatını kaybeden madencilerimiz anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in başlama düdüğüyle oynanan müsabakalara, Ayazağa Nilüfer Gökay, Yeniköy, Türkan Şoray, Sarıyer, Hürriyet, Ayazağa, Şair Nigar, Orgeneral Emin Alpkaya, Darüşşafaka ve Kocataş Barbaros İlköğretim Okullarının yanı sıra Sarıyer Belediyesi Voleybol alt yapısından minik sporcular da katıldı.

Başkan Genç; Türkiye’de bir yıldız olan Sarıyer’i voleybolda da yıldız yapacağız.

Sporun insan eğitimi ve gelişimine büyük katkılar sağladığının altını çizen Başkan Genç; “Türkiye’de bir yıldız olan Sarıyer’i voleybolda da yıldız yapacağız çünkü sporla uğraşan minik bedenlerin yarının zeki ve başarılı bireyleri olacağına inanıyoruz. Daha önce olduğu gibi bundan sonrada belediye olarak bütün imkanlarımızı Sarıyerli çocuklar için seferber etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Genç, Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Nadir Günday, Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Semra Kartal, Yüksel Tutak ve Mustafa Tok’un verdiği hediyelerin yanı sıra, turnuvada kıyasıya mücadele eden tüm minik voleybolculara birer de madalya verildi.