Son Dakika Haberler

Genç Başkan M.Volkan Yıldız Görevi Devraldı.

Genç Başkan M.Volkan Yıldız Görevi Devraldı.
Okunma : Yorum Yap

Uzun yıllar sonra Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer ilçe Başkanlığına genç bir ilçe başkanı M.Volkan Yıldız (32) görevi devraldı.

3 Aralık Pazar günü RDKM ‘de yapılan muhteşem kongrenin kazananı CHP Sarıyer’in İlçe Başkanı M.Volkan Yıldız İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak İlçe Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleştirildi ve görevi Ahmet Güveloğlu’ndan devraldı.

İlçe binasında partililerin çoşku ile karşıladığı İlçe Başkanı M.Volkan Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl delegeleri ve partililer huzurunda devir teslim yaptılar.

Son dönem seçimler öncesi atama ile göreve gelen İlçe Başkanlık görevi devreden Ahmet Güveloğlu yapmış olduğu konuşmasında. Sarıyerlilerle biz elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Sizler de buna inanıyorsunuz. Sarıyer için çok sorun yoktu, Sarıyer’de yine kazandık. Türkiye geneline baktığımız zaman böyle bir durum söz konusu değil. Hala o sevmediğimiz, yıllardan beri bizi hapseden, bize her türlü işkenceyi yapan hükümet veya ne derseniz bizi yönetenler hala başımızda. O mücadeleye devam etmek zorundayız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına kadar. Bunu da hep beraber yapacağız, biz birbirlerimize güveniyoruz ve koskoca bir aileyiz dedik. Bizler için çok emekleri olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür ediyorum. Volkan kardeşime teşekkür ediyor ve ona sizin huzurunuzda başarılar diliyorum” dedi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız ise şunları söyledi; “Öncelikle Ahmet Güveloğlu ve kendisiyle birlikte görev yapmış tüm yönetimine emeklerinden ve partimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nde bir gün bile emek vermek çok kıymetlidir. Çok güzel günleri birlikte başaracağımıza inanıyorum. Adaylık açıklamamızı ilçe başkanlığımızın önünde büyük bir coşkuyla yapmıştık. Aslında o coşkunun devamını kongreye taşıyacağımızı söylemiştik. O coşkuyu kongreye de taşıdık ve bugünden sonra örgütümüze kongrede ne söz verdiysek onun arkasında duracağız.”

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceğini vurgulayan Volkan Yıldız; “Sarıyer’de her sokakta ve her mahallede umudu örgütlemeye geliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)