Son Dakika Haberler

GENÇ DEMOKRATLAR DERNEĞİ 4. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

GENÇ DEMOKRATLAR DERNEĞİ 4. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
Okunma : 147 views Yorum Yap

imageTürkiye’nin gençlik alanında en köklü sivil toplum kuruluşlarından olan Genç Demokratlar Derneği’nin 1 Mart Cumartesi günü İstanbul Kartal Titanic Otel’de düzenlediği 4. Olağan Genel Kurulu’na, siyaset ve iş dünyasından yoğun bir katılım gerçekleşti. Ankara, Bursa ve Giresun Genç Demokratlar Derneği Temsilciliklerinin de tam kadro yerini aldığı Genel Kurul’a Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Âdem İpek ve birçok siyasi partiden belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi adayları katılım sağladı.

Bu yönüyle de yerel seçimler öncesi adeta bir demokrasi şölenine ve adayların kendilerini Genç Demokratlara ve seçmenlere tanıttığı bir programa dönüşen Genel Kurul, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tebrik telgraflarıyla başladı.

Dernek çalışmalarının tanıtımını içeren barkovizyon gösterisi ve Genç Demokratlar Derneği Başkanı Burak Akburak’ın konuşmasıyla devam eden program, misafirlerin konuşmalarıyla devam etti. Konuşmalardan sonra oylamaya geçilerek önümüzdeki üç yıl boyunca, Burak Akburak’ın başkanlığında dernek yönetiminde bulunacak olan ekip güven tazeledi.