Son Dakika Haberler

Genç'in Organik Pazar'da Alışverişi ve Ulaşamamazlık!!!

Genç'in Organik Pazar'da Alışverişi ve Ulaşamamazlık!!!
Okunma : 114 views Yorum Yap

Organikpazar_sukrugencPazartesi günleri sariyer de kurulan. Organik pazar sariyerlilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Öglen saatlerinde sade bir vatandaş olarak mesai boşluğundan yararlanan Sarıyer Belediye Başkan Şükrü Genç zamanı iyi değerlendiriyor.

Organik pazardan alışveriş yapan ve pazar esnafı ile sohbet eden Şükrü Genç evinin ihtiyaçlarını karşıladı.
Mahalle gezilerinin dışında ansızın halkın içinde olan ve sadece kendi halinde bir başkan olarak halkın ve esnafın sorunları ile kucaklaşan başkan, ayrılacalık yaparak etrafında personel ve müdürler olmadan ve belirli protolkole bağlı kalmayarak sarıyerlilerle pazarda sohbet etmesi siyasi olarak kendine güven ve emin adımlarla hedefine ulaşıyor iması yaratıyor.
Siyasiler genel olarak arada mesafe olmasını saglıyor ve bir tören havasında halkın içinde dolaşıyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in bügünkü hali diğer günlerden farklı değil.
Israrla boş saatlerini değerlendiren ve insanlarla yakın temasta bulunan Belediye Başkanının kendi ile halkın arasında mesafe koymaması bizlere yakın tarihte siyasi eleştirileri hatırlatıyor..
KENDİSİNE ULAŞAMIYORUZ..
 Her zaman bir şikayet konusun olan ulaşamamazlık kavramı yok olmuş durumda. Her sarıyerlilinin ister istemez her an karşısında görebileceği Belediye Başkanını Sarıyer Halkı her zaman yanında görüyor ve yakın temas ta bulunuyor. Eleştiriler işte burada gerçersiz kalıyor..
Sarıyer Halkı Belediye Başkanına ulaşıyor ve sorunlarına çözüm buluyor da mesele “Biz ulaşabiliyormuyuz ….” Sorun burda..
Biz ulaşamıyoruz.. Sarıyer Times…