Son Dakika Haberler

Gezi Direnişi Kurbanı. Melih Gökçek Kenan Erçetinöz'ü Kovdu

Gezi Direnişi Kurbanı. Melih Gökçek Kenan Erçetinöz'ü Kovdu
Okunma : 15 views Yorum Yap

KenanercetinozGezi intikamı devam ediyor.
Akp hükümeti Cadı Avı na devam ediyor. Yandaş medya Beyaz tv de çalışan Kenan Erçetinöz Gezi direnişçilerine destek verdiği için Beyaz tv den kovuldu.
Duayen magazinci, Çevresi tarafından eleştiriliyordu. Sosyetenin önemli çevresşnde bulunan ender magazincileriden olan Kenan Erçetinöz fazla etkilenmeyecek..
AKP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlunun yönettiği televizyonda da “cadı avı” başladı. Magazin gazeteciliğinin ünlü ismi Gezi Parkı olaylarına destek verdiği için Beyaz TV’den kovuldu.
Birçok kişinin gerçek sahibinin Melih Gökçek olduğunu düşündüğü Beyaz TV’de geçtiğimiz sezonda haftaiçi hergün ekrana gelen “Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze” programının sunucusu Kenan Erçetingöz’ün kanalla yolları ayrıldı.
Medyaradar’ın haberine göre; ayrılığın nedeninin Kenan Erçetingöz’ün Gezi Parkı eylemleriyle ilgili bir tweet’i (ileti) olduğu, Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek’in Erçetingöz’e bu tweet’in ardından kendisiyle artık çalışmak istemediklerini söylediği belirtiliyor.