Son Dakika Haberler

GÖKAN ZEYBEK. 1 SENE İÇERİSİNDE TAPULARINIZI VERECEĞİZ

GÖKAN ZEYBEK. 1 SENE İÇERİSİNDE TAPULARINIZI VERECEĞİZ
Okunma : 12 views Yorum Yap

CHP PM Üyesi, İstanbul 2. Bölge Mv. Adayı Gökan Zeybek Bugün İstinye Mevlana park ta Yurttaşlarla bir araya geldi. CHP İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve 2. Bölge Millet Vekili adayları Adnan Ayber ve Derya Şentürk de halk toplantısına katıldılar.

“Mevcut iktidarın çıkardığı kanun ile tapu alamazsınız, kanunda böyle bir madde yok.Biz CHP olarak 1 yıl içerisinde tüm mağduriyetlerinizi giderip tapularınızı vereceğiz dedi.”

Belediye meclislerinden geçen 5 mahalledeki İmar islah planlarına AKP Sarıyer Belediye meclisinde “evet” oyu verdi.

Görevden alınan Kadir Topbaş bir gün, FETÖ terör örgütüne boş arazi olarak tahsis edilmiş istanbul ‘un en büyük özel okullarının yapıldığı, 15 Temmuz’dan sonra devletin el koyduğu yukarıdaki okulda toplantı yapıyor.

KADİR TOPBAŞ TALİMAT VERDİ

Görevden alınan Kadir Topbaş ve orada Sarıyer ilçesindeki AKP yöneticilerine diyerki “ siz neye imza atıyorsunuz” “ nasıl bir böyle belgeyi meclisten geçirirsiniz” kesinlikle yanlış yapıyorsunuz. “Bizim gündemimizde halka tapu vermek gibi bir şey yok “diyor.

SARIYER BELEDİYESİ DAVALARI KAZANIYOR

O günden sonra sarıyer Belediye meclisine gelen İmar islah planları oy birliği ile değil oy çokluğu ile geçiyor.

Açtıları davalar Sarıyer Belediyesi lehine sonuçlanıyor. Halen daha bunları engellemek için kendilerince çoğunluk sağladıkları mahkemelerden alt mahkemelerin verdiği bir günde iptal ettiriyorlar.

Yetki sizde. İrade sizde. Yapmak bizde.

Biz CHP olarak 1 yıl içerisinde tüm mağduriyetlerinizi giderip tapularınızı vereceğiz dedi.