Son Dakika Haberler

Gökçek’ten suiksat iddiaları… Kimin-Kime yapacağını da açıkla!

Gökçek’ten suiksat iddiaları… Kimin-Kime yapacağını da açıkla!
Okunma : 135 views Yorum Yap

melihgokcek_353526Melih Gökçek’in yapmış olduğu iddia akıl almaz boyutta. Suikastların olacağını belirten Gökçek’e kimin kime yapacağı da sorulmalıdır.

AKIL  ALMAZ İDDİALAR

Spekülatif açıklamalarıyla tanınan AKP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, seçimlere 15 gün kala suikastlar olacağını, hem AKP’den hem de AKP karşıtı kişilerin öldürüleceğini savunarak, “Bana da suikast düzenleyebilirler” dedi. Gökçek, bunun üzerine çocuklarına beş mektup bıraktığını açıkladı.

Hürriyet’in Deniz Gürel imzasıyla verdiği habere göre; Gökçek şunları söyledi:

“Her dönem olmuştur ama bu dönem kadar tehdit edildiğimiz bir dönem yok. Seçimlere 15 gün kala maalesef suikastlar olacak. Hem AKP’den hem de AKP karşıtı kişilerin canına kastetmek suretiyle olayları yeniden tırmandırmak isteyecekler. Bana da suikast düzenleyebilirler. Ama inanın çok önemli değil. Çünkü 2 evladıma 5 mektupla Türkiye’de karanlık bir düzen oluşturmaya çalışanların şifrelerini bıraktım. Eğer bana bir şey olursa hiç olmazsa ölüm işe yarasın.

“YAŞASAM NE OLUR”

“Bakın Uğur Mumcu’ya, geçtiğimiz günlerde ölüm yıldönümüydü. Herkesin sevdiği, saygı duyduğu araştırmacı bir gazeteciydi. Bildikleri, araştırdıkları için öldürüldü. Ama vasiyet bırakmadığı için onu öldüren karanlık güçleri çözemedik. Keşke bir vasiyet bıraksaydı. Bakın ben 65 yaşındayım. Bu saatten sonra yaşasam ne olur yaşamasam ne olur. Benden alacak bir canları var. Ama onlara 100 kat zararı dokunacak her şeyi bu 5 mektupta yazdım. Sadece 2 evladıma değil onun dışında 3 kişiye daha bıraktım bu mektupları. Birini bulmalarına imkân, ihtimal yok. Ben öldükten sonra vasiyetim okunduğunda, Türkiye içinde ve dışında bu ülke üzerinde planları olanların oyunları dilden dile dolaşacak, herkes öğrenecek.”

Gökçek, suikastları kimlerin düzenleyebileceğini ve mektupların içeriğini söylemedi.