Son Dakika Haberler

“Görmedik’ki Bilelim” Mesut Blada Bayrakçı Yazdı

“Görmedik’ki Bilelim” Mesut Blada Bayrakçı Yazdı
Okunma : 151 views Yorum Yap

Sarıyer siyasi hayatının genç önderlerinden CHP Sarıyer Gençlik Kolu Başkanı Mesut Blada Bayrakçı, Sarıyer Halk Gazetesinde Örgüt, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve parti içi uyarılar yaparak ekiplere hazır ol mesajı verdi.

mesut_bladaCHP Sarıyer İlçe Örgütü toplantısında da gündem maddelerinin başında Cumhurbaşkanlığı seçimi vardı. Bir hayli önemsediğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimini partimiz adına kazandıracak olan birim Örgütlerimizdir. “Parti adına çalışan Örgüt mensuplarımızın,Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına katılıp, seçim propagandasında destek olması gerekir”. 

Yüzbinlerce üyesi olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar olma reçetesini herkes yazıp, çiziyor…

“Cumhurbaşkanlığı için doğru adayla yola çıkıp, alan çalışmalarına tüm partililer katılmalıdır”. Basit bir seçim zaferinin veya iktidar yolunun reçetesi budur. Kısacası herkes taşın altına elini koymalıdır. Herhangi bir çalışmaya katılmayıp, “dedikodu üretip, algı yönetmeye” çalışanlar, alanlarda mücadele veren örgüt emekçileri için biraz daha saygılı olmalıdır ki parti iktidar olsun.

Şahsi çıkarları veya iktidar olma hırsları sebebiyle “kara propaganda” yapan kişi veya kişiler iktidar yolunda olan partimize zarar verdiğini hatırlatmak isterim.

Eleştirilere muhatap olan kişi veya kişiler her düşünceye saygı duyup, dinlemeli ve doğru analizlerle yola devam etmelidir..

Yıkıcı eleştiri yapan, bölüp parçalamaya çalışanlar için diyorum ki; Tıpkı Sarıyer Belediye seçimlerinde olduğu gibi alan çalışmalarımızı yapacağız. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aktif rol alıp, alın teri dökecek olan parti emekçilerimiz ile Ankara meydanlarında halay çekeceğiz. Proje üretip, aktif bir şekilde katılım sağlayan tüm genç kardeşlerime teşekkür ederim.

”Hayat şartları” gereği veya bir şekilde Parti çalışmalarına katılamayan Örgüt mensuplarımız, demokrasi arenasına bir an evvel inmesi lazım. Evet, hocayla Dünya’ya bakış açısı bakımından çok farklı noktalardayız. fakat hoca ‘doğru’ söylüyor. ”adamı görmedik ki bilelim”

CHP Sarıyer Gençlik Örgütü Başkanı
Mesut Bleda Bayrakçı