Son Dakika Haberler

Gülen, Dinlemelere karşı cemaati uyarmış

Gülen, Dinlemelere karşı cemaati uyarmış
Okunma : 22 views Yorum Yap

feto_1Dinlemelere Cemaati Fetullah Gülenin uyardığı ortaya çıktı,Türkiyede dinlemelerden cemaatinde rahatsız olduğu, dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen Gülen taraftarlarını Video ile uyarmış.
BTK’nın tüm dinleme kayıtlarını mahkeme kararı olmaksızın tuttuğu ortaya çıkarken, bu kararın alınmasından kısa süre önce Fethullah Gülen’in cemaatini uyardığı bir konuşma yaptığı ortaya çıktı.
BTK’nın tüm yazılı, sözlü, görüntülü iletişim trafiğini mahkeme kararına ihtiyaç duymaksızın topladığı ortaya çıkarken, Odatv’de, bu kararın alındığı 18 Temmuz tarihinden 11 gün önce Fethullah Gülen’in yaptığı bir konuşmanın videosuna yer verildi.
Tüm internet yazışmalarınız izlenebilir!
Gülen videoda şöyle diyor:
Şimdi herkes telefonlarla, internetle kendini ele veriyor. Herkes dinleniyor. Bilgiler o bilgi havuzlarına nasıl akıyor. O mahrem konuşmalar, falanlarla filanlarla münasebetler nasıl o bilgi havuzlarına akıyor. Adamlar fırsat kolluyorlar. Mevsimi geldiği zaman onu suratına çalmak için fırsat kolluyorlar. Koskocaman bir heyeti bir yönüyle takti etmek için, işte siz de busunuz demek için fırsat kolluyorlar.