Son Dakika Haberler

H.Atilla Uğur Milli Hükümet Kurulmalıdır.

H.Atilla Uğur Milli Hükümet Kurulmalıdır.
Okunma : 124 views Yorum Yap

hasanatilla_ugurTürkiye İşçi Partisi Sarıyer şubesi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Atilla Uğur ile söyleyişi gerçekleştirdi.

Em. Jandarma Albay Hasan Atilla Uğur, Abdullah Öcalan’ı sorgulayan komutan olarak anılıyor.

Sarıyer Bosfor Restauranta gerçekleşen kahvaltıda partililer ve vatandaşlarla birlikte olan Hasan Atilla Uğur, Güneydoğu’da esnaf kepenk açamıyor, üç askerimizin enselerinden kurşun sıkılarak şehit edildi. Doğuda korku var. Bizler hiçbir zaman korkmuyoruz dedi.

1999-2002 döneminde terörün yok denecek kadar az olduğunu ve terör örgütünün ise susturulduğunu belirterek, AKP Hükümeti ile uygulanan yanlış siyaset ve bugün gündeme gelen ve proje olarak sunulan Çözüm Süreci politikalarının yeterli olmadığını belirtti.

Türkiye’nin tek kurtuluşunun kuvvayı milliye ruhu olduğunu herkesin tek bir çatı altın toplanması için mücadele verildiğini, Milli Hükümet için hep birlikte hareket edileceğini ve bugün Cumhuriyet İçin Çağrı bildirisi açıklayacaklarını belirtti.

Sivil toplum kuruluşlarının yoğun ilgi gösterdiği söyleyişi de Türk Kadınlar Birliği Başkanı Hülya Demir, Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği katılım sağladılar.

DSC_0759 DSC_0762 DSC_0771 DSC_0773 DSC_0775 DSC_0778 DSC_0780