Son Dakika Haberler

Haram Lokma Yemediler!! Çadır Kurulacak mı?

Haram Lokma Yemediler!! Çadır Kurulacak mı?
Okunma : 100 views Yorum Yap

HaramlokmaParalel yapı operasyonunda tutuklananlara destek olmak amacı ile kampanyalar başladı. Bülent Keleş kampanyanın öncüğünü yapıyor.

Yaptırmış olduğu tişörtleri ile herkesin profil resimlerinde kullanmalarını istedi.

Sahur vaktinde, 17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonlarına katılan 100’den fazla polise yönelik düzenlenen gözaltı operasyonuna tepki çığ gibi büyürken, sosyal medyada “Şükür ki haram lokma yemedik” sloganı sembol oldu.

Kullanıcılar profil resimlerini mavi renkli “elleri kelepçeli polis” figürüyle değiştirirken, logonun bayanlar için farklı renkleri de üretildi.
Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş de gözaltına alınan polis şefinin verdiği pozu tişörte bastırıp Twitter’da paylaşanlardan biriydi…

Gözaltına alınan polislerden verdiği pozu avatar olarak kullanmaya başlayan kullanıcılar kampanya tişörtlerini de giydiler.

Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş de Twitter’da yaptığı çağrıda “Profil fotoğraflarımızı “Haram Lokma Yemedim” mottolu fotoğrafla değiştirelim.

Fotoğrafla Tişört yaptırıp giyelim.” diyerek kampanyanın startını vermişti. Keneş bugün de sözkonusu resmin basıldığı tişörtü paylaştı.,

Öte yandan kimi kullanıcıların bu resimleri paylaşırken, “Dik dur eğilme bu millet seninle!” sloganını yazmaları ise dikkat çekti.