Son Dakika Haberler

HER YERDE ONLAR VAR.

HER YERDE ONLAR VAR.
Okunma : 108 views Yorum Yap

Dünyanın en büyük eylemi kabul edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’nün miting önesi son yürüyüşü bugün yapılıyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in talimatı ile son Gün Sarıyer Belediyesi tüm olanakları gönüllüler ile brlikte seferber etti.

Ramazan Bayramının 1.2. günlerinde olduğu gibi Adalet Yürüyüşü’nde lojistik desteği Sarıyer belediyesi karşılıyor. Profesyonel kadro ile gerçekleştirilen lojistik destek çalışmalarında alan organizasyonunu Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun, Sosyal İşler Müdürü Saadet Göne Ergenç ve Sarıyer Belediye Gönüllüleri, partililer tüm imkanları değerlendirerek Adalet Yürüyüşüne katılan yurttaşların acil yardım, ihtiyaç ve zorunlu gereksinimleri karşılıyorlar.

9 Temmuz Pazar gün mitingi biçin bütün hazırlılar tamamlandı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in talimatı ile Miting’e katılım sağlayacak vatandaşlar için Sarıyer’in dört sahil mahallesinden vapurlar kalkacak.

Yapılan uyarıda, Miting çevresinde otopark imkanının çok uzak bir semte oluğu, miting alanı yakınana dahi araç sokulamayacağı, Metro ve Resmi ulaşım (İETT ) araçları ile gidilmesi yönünde bildirimlerde bulundu.