Son Dakika Haberler

İFSAK’dan 2013 Yılına Veda…

İFSAK’dan 2013 Yılına Veda…
Okunma : 119 views Yorum Yap

İsfakYılın fotoğraf,sinema ve kurum ödülleri bu gecede sahiplerini buluyor. Türkiye’nin en köklü fotoğraf ve sinema derneği olan İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği – İFSAK, 2013 yılına 54’üncü kuruluş yıldönümü yemeği ve yılın fotoğraf, sinema ve kurum ödülleri ile veda ediyor. Yönetmen Erden Kıral ve Reuters Foto Muhabiri Osman Örsal ödül alacak.
Ülkemizin en köklü fotoğraf ve sinema amatörleri derneği İFSAK, 54. Kuruluş yıldönümünü üyeleri ile birlikte 24 Aralık 2013 tarihinde saat 19:00’dan itibaren Arı Kovanı Restaurant’da gerçekleşecek dernek yemeği ile kutlayacak.
İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç, 2013 yılınının, üyeleri ile birlikte kutlayacakları derneğin 54’üncü Kuruluş Yıldönümü yemeği ile tamamlanacağını ifade etti.
Serkan Turaç ayrıca, dernek üyeleri ile birlikte 24 Aralık tarihinde Arı Kovanı Restaurant’da saat 19:00’da başlayacak olan kuruluş yemeği sırasında bir gelenek haline gelen 2013 yılı İFSAK ödüllerinin de sahiplerini bulacağını belirtti.
İFSAK 2013 Yılı Sinema Ödülü, sinemaya verdiği emek ve beyaz perdede izleyici ile buluşan “Yük” filmi sebebi ile Erden Kıral’a, 2013 Yılı Fotoğraf Ödülü, Taksim Gezi Parkı’nda çektiği (Kırmızılı Kadına sıkılan biber gazı) fotoğrafı ile Osman Örsal’a, 2013 yılı Kültür ve Sanata Katkı Kurum Ödülü ise Kültür ve Sanata katkılarından dolayı Yay-Sat Doğan Dağıtım’a verilirken 2013 Yılı, İFSAK Yılın Fotoğrafçısı Ödülü Burak Şenbak’a veri