Son Dakika Haberler

İhsanoğlunu Sakaryada Zafer İşaretleri İle Karşıladılar

İhsanoğlunu Sakaryada Zafer İşaretleri İle Karşıladılar
Okunma : 101 views Yorum Yap

İhsanoglusakaryadaCUMHURBAŞKANI adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, iftar programına katılmak üzere geldiği Adapazarı’nda, TEM gişelerinde kendisini bekleyen yaklaşık 300 kisi tarafından karşılandıktan sonra kent merkezinde halkı selamladı.

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu bugün CHP ve MHP’liler tarafından düzenlenen iftar programına katılmak üzere saat 16.15’de Adapazarı’na geldi. TEM Otoyolu’nun Adapazarı gişelerinde CHP Sakarya Milletvetili Engin Özkoç, MHP İl Başkanı Levent Bülbül ve CHP İl Başkanı Oğuz Curoğlu ile kalabalık tarafından çiçeklerle karşılanan İhsanoğlu, daha sonra konvoy eşliğinde otobüsle Adapazarı’nda şehir turu atarak halkı selamladı.

Adapazarlıların İhsanoğlu’nun selamına karşılık verdiği görülürken, İhsanoğlu’nun da onları selamlarken zaman zaman eliyle zafer işareti yapması dikkat çekti.
Ekmeleddin İhsanoğlu, Sakarya programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret ettikten sonra 3 bin kisilik iftara katılacak. Teravih namazını Adapazarı’nın en eski camisi olan Orhan Camii’nde kılacak olan İhsanoğlu daha sonra halkla sohbet de edecek.