Son Dakika Haberler

İsmail Erdem, Engelliler Evde Hapis Bir Hayat Yaşayamazlar

İsmail Erdem, Engelliler Evde Hapis Bir Hayat Yaşayamazlar
Okunma : 175 views Yorum Yap

İsmail erdem Sarıyer Belediye Başkan yardımcısı İsmail Erdem bugün Rumeli Kavağında engelli vatandaşımız Sermet Göl’e tekerlekli sandalye vererek gönülleri aldı.

Bir süre Sermet Göl ile konuşan İsmail Erdem ailemizin bazı sorunları var en kısa zamanda gerekeni yapacağız, Sermet arkadaşımız evinden dışarı çıkamıyor ve kemik erimesi hastalığı yaşamaktadır, ablası tarafından ihtiyaçlarının karşılandığını öğrendik, artık Sermet Göl ile yakından ilgileneceğiz ve Tekerlikli Sandalye ile Sahilde arkadaşları ile görüşebilme imkanı bulacaktır. Belediyemizin Kilyos Turban tesislerinde engelli vatandaşlarımız için bir hafta kamp yapacağız ve Sermet arkadaşımızıda ailesi ile birlikte misafir edeceğiz, Engelleri yüzünden insanlar evlerinde hapis hayatı yaşayamazlar dedi.

Başkan yardımcısı İsmail Erdem daha sonra yine komşuları olan yine bir başka engelli vatandaşımız ile görüşerek ihtiyaçlarını tespit etti.

İsmail Erdem, Sarıyer Belediyesi olarak Şükrü Genç başkanımızı başlattığı engelsiz yaşam projesi kapsamında çalışmalar beş yıldır devam etmektedir, Sarıyerdeki tüm engelli vatandaşlarımıza ulaşıyoruz, sağlık ve sosyal yardım hizmeti veriyoruz. Aynı şekilde bu proje yeni iyileştirmeler yapılarak devam etmektedir dedi.