Son Dakika Haberler

İSTANBULLULAR BU ŞANTAJA ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR

İSTANBULLULAR BU ŞANTAJA ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR
Okunma : 14 views Yorum Yap

TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL’ın metroda birinci önceliğin AKP’nin en fazla oy aldığı yerlere verileceğine ilişkin sözlerine değinen CHP İstanbul Milletvekili Didem ENGİN “ İstanbullular bu şantaja asla boyun eğmeyecek, seçimlerde bu ayrımcı ve partizan zihniyete yedi düvelden duyulacak Osmanlı tokadıyla sandıkta gereken yanıtı vereceklerdir” dedi.

AKP PARTİZAN, AYRIMCI VE ÖTEKİLEŞTİRİCİ HİZMET ANLAYIŞINI SÜRDÜRÜYOR
Konuşmasında AKP’nin partizan, ayrımcı ve ötekileştirici yönetim felsefesi ve hizmet anlayışını sürdürdüğünü ifade eden Didem ENGİN “Ülkemiz yaşamın her alanında AKP kadar partizan bir iktidarı bugüne kadar yaşamadı. İşte son örneği… İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin atanmış belediye başkanı “Metroda birinci önceliğimiz en fazla oy aldığımız yerler olacak inşallah” diye buyurmuş” dedi.

HER GÜN ANKET YAPTIRAN AKP’NİN BELLİ Kİ ETEKLERİ TUTUŞMUŞ”
“Her gün anket yaptıran AKP’nin belli ki etekleri tutuşmuş” diyen Didem ENGİN, tüm sandık başı oyunlarına rağmen AKP yöneticilerinin seçimleri kaybedeceklerini anladıkları için, şimdi de İstanbullulara aba altından sopa göstererek, “oy yoksa hizmet de yok” anlayışında olduklarını belirtti.

İSTANBULLULAR BU ŞANTAJA ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR
İstanbulluların bu şantaja asla boyun eğmeyeceklerini dile getiren Didem ENGİN, “İstanbullular seçimlerde bu ayrımcı ve partizan zihniyete yedi düvelden duyulacak Osmanlı tokadıyla sandıkta gereken yanıtı vereceklerdir” dedi.