Son Dakika Haberler

Kadir Yiğit Bayraktar’ın Adını Uskumru Köy’de Yaşatacaklar

Kadir Yiğit Bayraktar’ın Adını Uskumru Köy’de Yaşatacaklar
Okunma : 46 views Yorum Yap

Geçtiğimiz aylarda tedavi gördüğü Londra’da hayatını kaybeden Kadir Yiğit Bayraktar’ın anısını yaşatmak isteyen Bayraktar ailesi, Sarıyer Belediyesi ile birlikte yapımını tamamladığı Uskumru Korusu içinde park ve yürüyüş alanının açılışı gerçekleştirilecek

Geçtiğimiz aylarda tedavi gördüğü Londra’da hayatını kaybedenKadir Yiğit Bayraktar’ın anısını yaşatmak isteyen Bayraktar ailesi, Sarıyer Belediyesi ile birlikte yapımını tamamladığı Uskumru Korusu içinde park ve yürüyüş alanının açılışı gerçekleştirilecek.

Sarıyer’in tanınmış simalarından Osman Bayraktar’ın oğlu Kadir Yiğit Bayraktar, genç yaşında Londra’da kansere yenik düşmüştü. Çocuklarının adını yaşatmak isteyen acılı aile, 9 Mart Cumartesi günü saat 13.30’da Uskumru Korusu’nda Kadir Yiğit Bayraktar’ın adını taşıyacak olan park ve yürüyüş alanının açılışını gerçekleştirecek.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bayraktar ailesi, sevenleri ve arkadaşlarının katılacağı ve ağaç dikiminin de yapılacağı açılışa, tüm Sarıyerlileri davet edildi.