Son Dakika Haberler

KAHKAHALI FAALİYET RAPORU

KAHKAHALI FAALİYET RAPORU
Okunma : 1.492 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Meclisi Nisan ayı 2. Oturumunda “Faaliyet Raporu’nu” kürsüden 12 Yıl süresinde ilk defa en kısa sunumu (1 saat) yaparken siyasetin “ince espirili muhalefetini” yapmaktan geri kalmadı.

TAM YERİNDE ESPİRİYİ PATLATTI

Başkan Şükrü Genç, faaliyet raporu eleştirilerine “ kürsüye gerek duymadan” oturduğu yerden cevaplar verdi, AK parti meclis üyesinin 3 milyon TL olan Audi A8 Long marka “kiralık” makam aracını sorması üzerine “ince siyasi espiri” ile cevap verdi.

Ak Partili meclis üyesi Şükrü Genç’in hazır cevap olduğunu ya unuttu, yada farkında değildi, Oysa bu haftaki gündem AA ajansının servis ettiği ve hemen yayından kaldırdığı haberdi.

“Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, yeni genel müdür Serdar Karagöz’e bir ziyaret ettiği, Anadolu Ajansı tarafından servis edilen görüntülerde Altun’un makam aracı olarak lüks bir Mercedes’le gittiği haber olmuştu.”

“TELE1’deki habere göre, gelen tepkiler üzerine AA servis ettiği görüntüyü sildi.” Lakin haber olmaktan kaçamadı. “

PAS ATARSAN, GOL OLUR !!!

AK Parti meclis üyesi, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in 4 Yıl boyunca kiralık olarak kullandığı Audi A8 Long araca muhalefet etmek için laf attı ve Sosyal Medya da paylaştı. Yerel ve ulusal basında haber yaptı.

Fahrettin Altun’un 3 milyonluk yeni Mercedes kullanması üzerine, Ak Parti Meclis Üyesine Şükrü Genç’de “ Kahkahalar atarak, “A8 eskidi artık, şimdi yeni modelini alıyorum” dedi.

Sarıyer siyasetinde “Esprili Muhalefet” devam ediyor