Son Dakika Haberler

Kamyoncu eylemi Boğaz köprüsünü kapadılar

Kamyoncu eylemi Boğaz köprüsünü kapadılar
Okunma : 85 views Yorum Yap

imageKamyoncular Ömerlideki harfıyat döküm sahasının kapatılması dolayısıyle eylem yaparak Bogaz köprüsünü trafiğe kapattılar.
İstanbul’da döküm sahasının kapatılmasını protesto etmek isteyen çok sayıda hafriyat kamyonu, Anadolu Yakası’nda eylem yapıyor. Eylem nedeniyle FSM ve Boğaziçi köprülerinde yoğun trafik oluştu.
Onlarca hafriyat kamyonu, öğle saatlerinde Anadolu Yakası’nda eylem başlattı.
Çamlıca’da TEM bağlantı yolundan FSM Köprüsü’ne doğru ilerleyen kamyoncular, yoğunluğa neden oldu.
Araçlarıyla Avrupa Yakası’na geçmeye çalışan araçlar, FSM istikametinde uzun kuyruk oluşturdu.
 
VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ
Eylem nedeniyle trafik durma noktası gelirken sürücüler bu duruma isyan etti. Kozyatağı’ndan TEM’e girdiğini ifade eden bir sürücü, “2 saattir yoldayım. Normalde buraya gelem 10 dakika sürmez” dedi.
 
1,5 saattir yolda olduğunu söyleyen başka bir sürücü ise “Sabır diliyoruz insanlarımıza bu ne felaket” diye konuştu. 1 saattir yolda olduğunu söyleyen bir başka sürücü ise, “radyodan duydum kamyoncular eylem yapıyormuş”dedi. Trafikte kalan bir otomobil içinde buluna bir vatandaş, “3 saattir yoldayız, Çağlayan adliyesine gitmeye çalışıyoruz, geç kaldık ne yapacağız bilmiyorum”dedi. Müşterileri ile tafikte kalan bir taksi sürücüsü ise “Küçükyalı’dan geliyorum 1,5 sattir yoldayım. Normalde 20 dakika içinde Levent’te oluyordum,eylemden haberim yok“ dedi.