Son Dakika Haberler

Kastamonulular Şükrü Genç için Söz Verdi.

Kastamonulular Şükrü Genç için Söz Verdi.
Okunma : 181 views Yorum Yap

kastamonu_1Sarıyer Bahar Contry de CHP Meclis Üyesi Ali Görgülü’lerin organizasyonunda gerçekleştirilen kahvaltıda Sarıyerli Kastamonulular Şükrü Genç’i bağrına bastı.

Kastamonu Konfederasyonu (Kas-Kon) Başkanı Selami Çelebioğlu’nun  kahvaltıya katılımı siyasete kırgın olmadığını gösterdi. Başkan bu bir yarıştır,amacımız İstanbul’u almak, el ele Omuz Omuza İstanbul’u alacağız. Sarıyer’i alacağız dedi.

CHP Eski il Yöneticisi Muhittin Tığlı ise bugün Kastamonulu hemşerilerim ile Başkanımız Şükrü Genç’İ bütünleştirdik. Bir kere kazandık bir kere daha kazanacağız. Birlik ve bütünlük içinde olacağız. Bugüne kadar bizlere hizmetini esirgemeyen ve her zaman camiamızın yanında olan başkanımız Şükrü Genç’i bu sefer daha çok başarılı olması için yanında olacağız. Çalışacağız. Kazanan biz olacağız.

CHP İl Yöneticisi Mehmet Diribaş Kastamonuluların. Çağdaş. Atatürkçü, Laik ve Devrimci yapısından bahsederek, İstanbul da en fazla nufusa sahip olan hemşerilerinden söz alarak sonuna kadar desteklerini esirgemeyeceklerini İstanbulda Sarıgül, Sarıyer de Şükrü Genç için elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğiz. Sonuna kadar hep birlikte destekleyeceğiz diyerek Varmısınız, halkın İktidarına  hazırmısınız dedi.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ise Kastamonu kurtuluş savaşımızın kahraman bir ilidir. destanlar yazmıştır diyerek, her zaman başta Ayazağa olmak üzere hemşerilerimiz ile birlikte çalışıyoruz. Bizler bir bütünüz, hırsızlara karşı birlikte mücadele edeceğiz dedi.

CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç konuşmasında sevgili Ali Görgülü hemşerinizi yanıma aldım. Birlikte bir yola çıktık, bu mücadeleye birlikte başladık. Sizden desteğinizi isterken bugün etrafta konuşulanlara inanmayınız dedi. Yalancı tapulara kanmayınız, bugüne kadar nerelerdeydiler. Ne yaptılar, İstanbulda sizin hangi sorununuzu çözdüler. Neden yanınızda olmadılar. Bunu soracaksınız. Herkes yanında bir kişi daha getirerek onu ikna etmeye çalışacak ve oy attıracaksınız. CHP kazanacak, İstanbul’u Sarıyer’i alacağız ve kazanan sizler olacaksınız.

kastamonu_2