Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlı canlı yayında gözyaşlarını tutamadı!

Kılıçdaroğlı canlı yayında gözyaşlarını tutamadı!
Okunma : 31 views Yorum Yap

kilicdarogli-canli-yayinda-gozyaslarini-tutamadia7284f6f90a54c00f232CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu sabah katıldığı programda kendisine yapılan sürpriz karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fox TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya’nın “Çalar Saat” programına konuk oldu. Programda çocukluk ve gençlik fotoğrafları klip şeklinde gösterilirken CHP lideri de gözyaşlarına engel olamadı.

Programda CHP liderini büyük bir sürpriz bekliyordu. Kılıçdaroğlu ‘nun çocukluk ve gençlik fotoğrafları klip eşliğinde gösterildi.

Görüntüleri izleyen Kılıçdaroğlu’nun gözleri doldu.

Sunucu İsmail Küçükkaya’nın o günlere dair sorusuna Kılıçdaroğlu şöyle cevap verdi:

“Yedi kişilik çocuğu olan bir aileden. Babam küçük bir memur. Üniversiteyi bitiren sadece benim. Ablam okuma yazma bilmez. zor koşullarda. Ayakkabı almaya kalksa nasıl alacak. Çevreme baktığımız zaman üç aşağı beş yukarı öyleydi.

Çizmem var büyük, büyüğünde giyilsin diye. İşin özeti gerçekten Atatürk ‘ün getirdiği cumhuriyet. İmkanlar küçük bir Anadolu köyünde doğuyorsunuz belli yerlere gelebiliyorsunuz. Cumhuriyetin güzellikleri. Ne kadar değerli olduğunu anlamak gerekiyor. “