Son Dakika Haberler

Kilyos’ta CHP’li kadınlar sergi açtı.

Kilyos’ta CHP’li  kadınlar sergi açtı.
Okunma : 120 views Yorum Yap

DSC_0030CHP Sarıyer İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu etkinlikler içerisinde süren el işi atölye çalışmaları yapılıyor. CHP Ayazağa’lı hanımların katılımları ile Ayazağa da bulunan koordinasyon merkezinde düzenlenen eğitim çalışmaları kapsamında elişi sanat atölyesi 3 aydan beri faaliyetleri devam ediyor.

Kilyos’ta düzenlenen etkinlikler Engelliler yararına yapılmaktadır .
CHP Sarıyer’den Güler Gencer in el işi atölyesini partiye kazandırması vesilesi ile  gönüllü tasarımcı olarak verdiği dersler neticesinde oluşan kursiyer çalışmaları ve üretimleri etkilik kapsamında sergilenmekte ve satılmaktadır . Güler Gencer 10 yıldır profesyonel olarak tasarım yapıyor. Modacı Cemil Pekçi ile uzun yıllar çalışmış ve tasarım ödülleri bulunmaktadır.
Satılan ürünlerin gelirleri ile engellilerin eksiklerinin tamamlanması sağlanacak.
CHP Sarıyer ilçe Başkanı eşi Aysun Deniz çalışmalar hakkında bilgi verdi. Partinin içinde Güler Gencer hanımla beraber gördüğümüz eksikliği fark ettik. CHP Ayazağa da partililere kurmuş olduğumuz atölyelerde çalışmalar yapmaktayız. Kilyos’ta 3 gün sürecek etkinlikten sonra Sarıyer’in değişik yerlerinde de sergileyeceklerini belirttiler. Aysun Deniz, Sarıyer Kent Konseyi engelliler komitesin görevine devam etmektedir.  Bu çalışmayı daha da büyütmeyi hedeflediler.
DSC_0055