Son Dakika Haberler

LİDERİN MUHTEŞEM BALOSU

LİDERİN MUHTEŞEM BALOSU
Okunma : 14 views Yorum Yap

Sarıyer Spor Külübü geleneksel balosu Korupark Tesislerinde seçkin bir davetli topluluğun katılımı ile gerçekleşti.

Sarıyer spor kulübü ligde üst üste almış olduğu galibiyetlerle bu sezon çok başarılı bir dönem geçiriyor, Külübün seyirci ve takım ile kenetlenmesi sonucu büyük hedefe emin adımlarla ilerliyor.

Korupark da gerçekleşen baloda Kulüp Başkanı Saffet Akkoyunun açılış konuşmasını takiben Sarıyer Bel. Bşk. Şükrü Genç ve Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin de birer başarı ve camianın kenetlemesi konusunda konuştular.

Baloya CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve AKP İlçe Başkan yardımcısı, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sarıyer S.K. de Başkan ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapanlar, kulüp üyeleri ile bu sezon ki takım kadrosunda bulunan futbolcular ve taraftarlar katıldılar.

Sarıyer Spor Külübü As Başkanı Ferhat Göçer’ bir buçuk saat sahnede kaldı ve birbirinden güçzel şarktılarla davetlilere mükemmel bir gece yaşattı. Ferhat Göker’i takiben İrem Derici sahne aldı. Son yıllarda müthiş bir çıkış yapan Sanatçı hareketli parçaları ile dinleyicilere zevkli dakikalar yaşattı.

Bu baloda da görülen Sarıyer’de birlik ve beraberliğin pekiştiğidir. Böyle gitmesi halinde, bu birlik ve beraberlik desteğe de dönüşünse Sarıyer bu yıl yıllardan beri beklediği son amacına rahatlıkla ulaşır. Yeter ki şans Sarıyer’den yana olsun. Birlik ve beraberlik bozulmasın.