Son Dakika Haberler

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BESYO ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARE

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BESYO ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARE
Okunma : 96 views Yorum Yap

imageMarmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İbrahim İlhami Koç’u ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın, merkez ve taşra teşkilatının kuruluş ve yapılanması hakkında BESYO öğrencilerine bilgiler veren İl Müdürümüz İbrahim İlhami Koç, kendisinin de eski bir Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olduğunu söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğümüzün yapısı, hizmet alanları, yönetim şeması konularına da değinen İl Müdürümüz İbrahim İlhami Koç ayrıca yapılması düşünülen ortak projelerde öğrencilerin yer almasından memnuniyet duyacağını ifade etti.

Görüşme sırasında Marmara Üniversitesi/ BESYO ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında yapılacak ortak proje ve çalışmalar da görüşüldü. Görüşme sonunda birçok konuda ortak çalışmaların ve işbirliğinin yapılmasına karar verildi.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüzü ziyarete gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da görüşmenin son bölümüne katılarak görüş alış verişinde bulundu.