Son Dakika Haberler

Mehmet Deniz,PM ve Kurultay Delegeleri Toplantısını Yönetti.

Mehmet Deniz,PM ve Kurultay Delegeleri Toplantısını Yönetti.
Okunma : 35 views Yorum Yap

imageKemal Kılıçdaroğlunu destekleyenlerin toplantısı Akaretler Kültür Merkezinde yapıldı.

CHP İl Başkanı Oguz Kaan Salıcı’nın Ankara’dan toplantı için geldiği ve tekrar Ankaraya dönmek zorunda olduğu için CHP İstanbul Kurultay Delegeleri ve PM adayları için düzenlenen istişare ve tanıtım toplantısında CHP İstanbul İl Başkanı Oguz Kaan Salıcı açıklama yaptı. ” Hakkımda çeşitli spekülasyonlar dönüyor, sizlere bu kürsüden söz veriyorum ve diyorum ki, bugün çeşitli internet sitelerinde yayınlananlar doğru değildir, ben kesinlikle aday değilim, Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmedim, lakin burada en az sizler kadar, bende bir telefon geldiğinde, seni PM görmek istiyorum telefonunu Genel Başkanımızdan aldığımda sizler de kabul edersiniz ki o zaman gitmek zorundayım. Farklı bir durumda aday olmamam söz konusu değildir.

PM adayları ve kurultay delegeleri için temayül yoklaması yapılacağı için çağrılan, temayül lakin iptal olması dolayısı ile sadece tanıtım amacıyla adayların konuşma yapması istendi. Adaylar kendilerini tanıttılar..

Oguz Kaan Salıcı, Kurultay için imza vermeyen arkadaşlar olduğunu  burada imza verebileceklerini belirti.

Oguz Kaan Salıcı’nın 15 dakika açıklama yapması ve  yola çıkması nedeni ile CHP İstanbul PM ve Kurultay delegeleri toplantısını Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz yönetti.

CHP İstanbul da farklı bir yer bulan ve son dönemde yaşanan seçimlerde başarılı olan ve kazanan İlçe Başkanı olarak İstanbul siyasetinde övgü ile söz edilen ve her zaman sözü geçen ilçe başkanı olarak kabul edilen Mehmet Deniz, dönemi sürecinde 39 CHP İlçesi içerisinde düzenli olarak örgüt toplantısı yapan, Aktivitasyon, gurup ve bireysel çalışmalarda CHP Sarıyer İlçesini en başarılı ilçeler arasına sokmuş ve CHP İstanbul da hatırı sayılır yer edinilmesini sağlamış,  Sarıyer’in Türkiye genelinde başarılı olarak anılmasını sağladığı bilinmektedir.