Son Dakika Haberler

MEHMET DENİZ VE CHP SARIYER “NEDEN HAYIR’I” ANLATIYOR

MEHMET DENİZ VE CHP SARIYER “NEDEN HAYIR’I” ANLATIYOR
Okunma : 79 views Yorum Yap

Chp Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim Kurulu üyeleri Sarıyer’in mahalle ve Dernekler içinde referandum çalışamalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi ve Sivas Suşehri Taşbayırköyü derneğinde saha çalışmaları yaparak Referandum da neden hayır oyu kullanmaları gerektiğini anlatarak halkın bilgilendiriyor.

Chp Sarıyer de Hayır çalışmaları tüm örgütle beraber gönüllülerde günün her saatı meydanlarda ve evlerde çalışmalarını sürdürüyor.

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mah. Sarıyer ilçe Başkanı Sayın Mehmet Deniz’in ve İlçe yönetiminin Birol Besikci Meltem Yücel Pir ve Mehmet Ünsalli’nın Genlik kolu Başkanı Nihan Sabaz  ile Sivas Doğanşar Ütük köyü derneğinde çalışmalar yaptılar

HAYIR için Türkiye genelinde Kuvvayı Milliye düşüncesi ile çoban ateşleri yakan ve Ülkenin geleceği için fedakarca çalışmalarını sürdüren Hayırcılar toplantılarını Sosyal Medyada canlı olarak yayınlıyorlar.

Hayır oyları için hedef kararsızlar

Seçmenler içinde büyük çoğunluk olarak gözüken kararsızlar için tüm partiler seferberlik yapmış durumda, yaşamın ve Türkiye’nin siyasi durumu, ekonomik sıkıntılar, Suriye sorunu, bölünme korkusu vatandaşların önemli gündemi. Partiler ve gönüllüler Referandum için büyük çalışma yaparak emek harcıyorlar.

CHP Sarıyer ilçe örgütü her gün yapmış olduğu alan çalışmalarında aralıksız olarak gün boyu mahalle ve derneklerde Neden Hayır’ı anlatıyor.