Son Dakika Haberler

“MHP’Lİ SEÇMENİN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEĞİ BAHÇELİ’Yİ ÇILDIRTTI”

“MHP’Lİ SEÇMENİN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEĞİ BAHÇELİ’Yİ ÇILDIRTTI”
Okunma : 120 views Yorum Yap

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, “Adalet Yürüyüşü’nü hedef alan açıklamalar yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye tepki göstererek, “Genel Başkanımızın başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne MHP seçmeninin de destek verdiğine tanık oluyoruz. Kimi yerlerde bizi bozkurt işaretleriyle selamlayıp, alkışlıyorlar. MHP’li seçmenin Hayır’a desteğinden sonra şimdi de Adalet Yürüyüşü’ne desteği Bahçeli’yi çıldırttı” diye konuştu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlatılan Adalet Yürüyüşü’nü hedef alan açıklamalarına CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran’dan tepki geldi. Yazılı bir açıklama yapan Cankurtaran, “Genel Başkanımızın başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne toplumun her kesimi gibi MHP seçmeninin de destek verdiğine tanık oluyoruz. Kimi yerlerde bizi bozkurt işaretleriyle selamlayıp, alkışlıyorlar. MHP’lilerin Hayır’a desteğinden sonra şimdi de Adalet Yürüyüşü’ne desteği Bahçeli’yi çıldırttı” diyerek şöyle konuştu:

“SARAY’IN AVUKATLIĞI GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ”

Malum artık Bahçeli’nin istikametiyle MHP’lilerin istikameti farklı yönlerde. Bahçeli yüzünü Saray’a dönmüşken, MHP seçmeninin çoğu bu ülkenin bütün vatansever insanları gibi adalet ve demokrasi arayışında. Önümüzdeki günlerde Bahçeli’nin öfkesinin daha da arttığına tanık olursak şaşırmayın. Bize ‘Adaleti sokakta mı bulacaksınız?’ diyen Bahçeli siyasi istikbalini Saray’da arayabilir ama biz Adaleti her yerde arayacağız. Kendisine Saray’ın avukatlığı görevinde başarılar dileriz.”

“BAHÇELİ’Yİ KAÇIRIP, KLONLAYIP YERİNE BAŞKASINI MI KOYDULAR?

Bahçeli’nin bir yıl önce söyledikleriyle bugün söyledikleri arasında dağlar kadar fark olduğunu belirten Cankurtaran, “Acaba gerçek Bahçeli’yi kaçırıp, klonlayıp yerine başkasını mı koydular diye merak etmemek elde değil. Bir insan bir yıl içinde bu kadar mı değişir? Örneğin tırlarla Suriye’deki örgütlere silah taşındığı ortaya çıktığında ‘AKP silah kaçakçılarının aparatı haline gelmiştir’ diyen kendisi değil miydi?” diye sorarak sözlerini şöyle tamamladı.

“REFERANDUM ÖNCESİ BİTİRDİĞİ İTİBARININ ÜZERİNE SON TOPRAĞI ATTI!”

“Neden bu kadar değiştiğini açıklamakta zorlanan Bahçeli, şimdi bizim Adalet arayışımıza saldırıyor. Gerçekten kendisi adına trajik bir durum. Türkiye’de bugün herkesin şikayetçi olduğu adaletsizliğe karşı mücadelemize saldırarak referandum öncesinde bitirdiği itibarının üzerine son toprağı bizzat kendisi attı.”