Son Dakika Haberler

Muharrem İnce bütün yurdu geziyor

Muharrem İnce bütün yurdu geziyor
Okunma : 76 views Yorum Yap

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Genel Merkez’de yaptığı açıklamada birlik mesajları vererek “Şunu unutmasın herkes Muharrem İnce bizim bir değerimizdir onu sevgiyle kucaklıyoruz.” dedi ve il başkanlarına İnce’nin 81 ile teşekkür ziyaretinde gerekli her şeyin yapılması talimatını verdi.

Kılıçdaroğlu şunları söyledi;

“Bugün çok sevinçli bir gündeyim nedeni de şu havuz medyasına manşet olduk. Bütün seçim sürecinde bir cümle bile kullanmadılar ama bugün manşetlerdeyim. Demek ki yaptığımız iş doğru. 81 milyonu kucaklayacağız.

Önümüzde genel seçimler var. Duvarın bir kısmını yıktık önümüzdeki seçimlerde tamamını yıkacağız. Dün de söyledim daha önce de söyledim. Önümüzdeki seçimlere gerçekten ciddi bir çalışma ile gideceğiz. Bu seçimler normal seçimler değildir. Yeni bir rejimde yeni bir seçim anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz.

Şunu unutmasın herkes Muharrem İnce bizim bir değerimizdir onu sevgiyle kucaklıyoruz. Ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirinceye kadar yürüyeceğiz.

Hiç kimse bunu unutmasın CHP bu ülkede barışın ve huzurun teminatıdır. CHP yurt dışındaki yurttaşlarımızın da güvenliğini sağlayan tek kurumdur.

Muharrem İnce bütün yurdu geziyor. Bütün il başkanlarıma talimatımdır geldiği zaman karşılayacaksınız, sevgi ve barış içinde bütün yurdu gezeceksiniz.“