Son Dakika Haberler

MUHARREM İNCE VE BELEDİYE PANKARTLARI KESİLDİ

MUHARREM İNCE VE BELEDİYE PANKARTLARI KESİLDİ
Okunma : 106 views Yorum Yap

Sarıyer’de sabaha karşı Muharrem İnce pankartlarına operasyon yapıldı.

Sarıyer’den başlayarak Derbent Maslak, Belediye’ye kadar. Kefeliköy, Kireçburnu sahil şeridindeki pankartlar kesilerek sabaha karşı operasyon yapıldı.

SARIYER HALKINI GERMEYİN, ÇATIŞMA ZEMİNİ HAZIRLAMAYIN

İlkesiz ve ahlaksız siyaset olmaz.

Kontrolu kaybetmek, Siyasette örgüt üyelerinin ve sempatizanların bireysel eylemler yapmasına neden oluyor.

“Sarıyer de siyaset yapan herkes birbirini çok iyi tanır. Bu tip eylemler hiç bir zaman bir çözüm değildir. Sadece bir ilçede tartışma çıkarmak, sorun oluşturmak, pankart kesmek, parti ilçe örgütlerinin kendi yönetimlerinin sonucu değil, sempatizanlarının siyasi heyecana kendini kaptırmaları sonucu olduğu biliyoruz.”

1980 Darbesini acı sonuçları ile yaşayan CHP İlçe örgütü akli selim davranmalı ve bu durumuma başkanlık düzeyinde cevap vermelidir.

24 Haziran’a sayılı günler kala Sarıyer’de siyaset yapan ilçe başkanları AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve CHP İlçe Başkanı SevimYalınkılıç  bir araya gelmeli ve bu duruma son verecek açıklamalar yapmalıdır.

RAMAZAN ETKİNLİK PANKARTLARI KESİLDİ

Sarıyer Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında, proğram açıklamalarının olduğu pankartların kesilmesi Sarıyer Halkının tepkilerine neden olmuştur.

****
O PANKARTI KESENİ ORAYA ASIN

Yalova’da Halkın Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İNCE Pankartları kesilmiş, Muharrem İnce “ O pankartları keseni oraya asın” asın diyerek tapki göstermişti.

AHABER , Bir karganın ipi kopmuş pankartla oynamasını çeken vatandaşın videosunu haber yapmış ve pankartları karga kesti latifesinden bulunmuştu..