Son Dakika Haberler

Nurettin Çelik AKP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Nurettin Çelik AKP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Okunma : 13 views Yorum Yap

Nurattin çelikAK Parti Sarıyer de adaylık süreci başladı. AKP Sarıyerde siyasi hareketlilik son günlerde hızlı başladı. bir yıldır süren kulis faliyetleri ve siyasi çalışmalar sonucu aday adayları ortaya çıkmaya başladı.
AKP eski ilçe başkanı Nurettin Çelik Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracat yaptı.
Bugün AKP’nin altın nesli çocuklarından Şems Çakıroğlu da Belediye Başkan aday adaylığı için müracatını yapacak. Saat 20.00 AKP İlçe binasında basın açıklaması yapacak olan Şems Çakıroğlu uzun bir siyasi yaşam merhaba diyecek.
AKP içinde 2009 yerel seçmlerinde MHP den aday olan Sedat Özsoy üyelik müracatı yapmış, aday adaylığı müracatı yapmamıştı. Üyeliği kabul edilen Sedat Özsoy böylece AKP li oldu.
Sedat Özsoy’un diğer partilerden aday adayı çıkmasın denilerek elinde tutulmaya çalışılması ve üyelik müracatı dolayısı ile büyük bir sıkıntıdan kurtulan AKP Sarıyer de, aday adayları rahat bir nefes alarak müracatlarını yapmaya başladılar.
AKP’de Başar Biberoğlu!da aday adaylığını açıklamıştı. Eski Millet Vekili Selami Uzun ve Meclis Üyesi Cemil Özbalta da aday olacakları biliniyor.
Foto: Sarıyer Manşet..