Son Dakika Haberler

O PARMAK FETO PARMAĞIYMIŞ

O PARMAK FETO PARMAĞIYMIŞ
Okunma : 412 views Yorum Yap

 

AKP Meclis Üyesi Av. Abdullah Akşahin Fetö soruşturması kapsamında Bylock kulanıcısı 189 Avukat ile birlikte arandığı belirtiliyor.

AKP nin şahin gençliği Osmanlı Ocakları Başkanlığı teklifi yapıldığı önce kabul ederek sonra vaz geçen Akşahin bugün gündeme düşen bu haber ile Sarıyer de siyaset yeniden şekillenmiş olacak.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın FETÖ soruşturması kapsamında haklarında gözaltı kararı verdiği 189 avukat arasında edinilen bilgilere göre Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Avukat Abdullah Akşahin de bulunuyor. Aynı zamanda AK Parti Sarıyer İlçe Seçim İşleri Başkanlığı görevini de yürüten Akşahin’in her yerde arandığı ancak yakalanamadığı belirtiliyor.

VARAN 2 “HASAN DÜNDAR”

AKP eski meclis üyesi Hasan Dündar Fetö terör örgütüne üye olmaktan tutuklandı..AKP meclis üyeleri arasında telaş başladı. Sarıyer de siyasi Pazar çalkalanıyor.

KESİNLEŞTİ
ŞÜKRÜ GENÇ’E SALLANAN O PARMAK FETÖ PARMAĞI

Sarıyer Belediye Meclisi’nde polemiklere ve sert tartışmalara imza atan Avukat Akşahin’in yakalanması için polisin her yerde çalışma yaptığı öğrenildi. CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne karşı yaptığı suç duyurularıyla gündeme gelmişti. Akşahin, belediye meclisinde zaman zaman yaşanan gerginliklerden sonra iktidara yakın ulusal basına verdiği demeçlerle de dikkat çekmişti.

AKP’DEN MECLİS KİM GELECEK

Akp Meclisine Fetö terör örgütü üyeliği için tutuklananların yerine yedeklerden kim gelecek, Akp Meclis gurubu acil çağrı olarak olağan üstü toplanması bekleniyor.

AKP DEN KAÇ MECLİS ÜYESİ YEDEKTEN GELECEK

Fetö Soruşturması Sarıyer Akp’ye korku saldı.

Fetö örgüt üyeliğinin kimlere sıçrayacağı merakla bekleniyor, Akp meclis üyeliği yedek üyelerinden kaç kişinin meclis üyesi olmak için şansı var. Siyasi gündem Sarıyer Akp de çalkalanmaya başladı.

ERDOĞAN SARIYER’İ İSTEMİŞTİ

Referandum da İki bakan ve Bir Cumhurbaşkanı Sarıyer Cumhuriyet Meydanına gelerek miting yapmış ve buna rağmen CHP kalesi olarak kabul edilen Sarıyer de 40 bin oy farkla seçimleri kaybetmişti.

Sarıyer Akp ilçesi Yönetim kadroları ve Meclis üyeleri arasında Fetö örgütü üyeliği ile kimlerin suçlamalara maruz kalacağı bilinmiyor.

2012 Senesi 1. Şükrü Genç döneminde bütçe görüşmelerinde kürsüden bütçe hakkında eleştiri yapan bazı meclis üyeleride bu soruşturma kapsamına alınacak mı.