Son Dakika Haberler

O YALI’DA YALAN VE İFTİRA HABERİ PAYLAŞMAYIN

O YALI’DA YALAN VE İFTİRA HABERİ PAYLAŞMAYIN
Okunma : 99 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Bakır, Yalan ve İftira haberinde isminin geçmesinden dolayı Sarıyer Belediye Meclisinde gündem dışı söz alarak iddialara yanıt verdi.

Eski Belediye çalışanı bir kişinin bir haber sitesine gönderdiği ve yalan olduğu ortaya çıkan sözde haberin içinde “Mustafa Bakır iş başında” cümlesi kullanması nedeni ile asıl bir haberi deşifre etti.

CHP Meclis Üyesi Mustafa Bakır, Bu haberin doğruluğunu öğrenmeden AKP resmi sitesinde paylaşılmasına tepki gösterdi.

Onurlu ve etik bir siyaset yapıyorum ve hiç bir şekilde bir meclis üyesini rencide etmeden siyasete devam ediyorum. Bu hafta konu edilen sosyal paylaşımda bir yazıda benim ismim geçiyor, yalan ve iftiralarla dolu yazı maalesef ki AKP Sarıyer İlçe Başkanlığının sitesinde yayınlanıyor resmi kurumlar haber içeriği doğru olmayan bir haberi nasıl paylaşır,

AKP Sitesini inceliyorum son üç yıldır hiç bir çözüm yok.Sarıyerlilerin sıkıntıları yok, ama bir iftira haberini paylaşıyor, Bu haberleri yapan kişi 5 yıl Sarıyer Belediyesinde çalışıyor, son dönemde çalışmadan para kazanmanın yollarını arayan şahsın iki davası var. Muteber aldınız kişinin davalarının içeriğini bilmiyorsunuz. Bu davalar “İftira ve Şantaj’dan” kesinleşmiş 2 davası bulunmaktadır. Bu yazıya itibar ederek AKP’nin ilçe siesinde yayınlıyorsunuz.

Bu şahıs İzmir’de bir haber sitesine gönderiyor ve bu haberlerin paylaşıldığı yer ise AKP Sarıyer ilçesi. Szleri bu haberden sorumlu tutuyorum. Sizler yöneticisiniz ve iftira dolu haberi paylaşıyorsunuz dedi.

İşten atılmış ve İftira ve şantaj dan yargılanmış ve suçu kesinleşmiş şahıs bu yalıya gelecek ve burada iftira üretecek. İftira deği çözüm. üreteceksiniz. Siz devletin bir kurumusunuz yalan ve iftira dolu bir haber paylaşamazsınız, İftira ile seçim kazanılmaz, hizmetle kazanılır, sizler bu iftirayı sitenizde yayınlarken bir iki park açtık, bizler hizmetle seçim kazanıyoruz dedi.