Son Dakika Haberler

Özgür Çelik İlk Ziyaret Sarıyer İlçesine Yaptı

Özgür Çelik İlk Ziyaret Sarıyer İlçesine Yaptı
Okunma : Yorum Yap

Sarıyer İlçe seçim Kurulu’ndan mazbatasını partililerle birlikte alan Cumhuriyet Halk Partisi Istanbul İl Başkanı Özgür Çelik, İlk ziyaretini yüksek lisans sıra arkadaşı CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkan Özgür Çelik 38. Kongrede görev alan delegasyon ve partililerin çoşkusuyla karşılandı.

Özgür Çelik İlk Ziyaret Sarıyer İlçesine Yaptı

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız: “Çok mutlu bir günü yaşıyoruz. CHP İstanbul İl Başkanımız Özgür Çelik, ilk ziyaretini Sarıyer’e gerçekleştirdi. Çok daha eşitlikçi, çok daha özgür ve demokratik bir anlayışla yöneteceğine inanıyorum. Başkanımızın da çağrıda bulunduğu üzere biz de kendisine çiçek göndermek yerine Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışta bulunduk” dedi. Başkan Volkan Yıldız, tüm Sarıyerliler ve ilçe örgütü adına teşekkürlerini sundu.

Özgür Çelik İlk Ziyaret Sarıyer İlçesine Yaptı

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik:  “Bu dönem İstanbul’un dört bir yanında çok genç ilçe başkanları seçildi. 39 ilçenin yarısından fazlası gençleşti. Gençlerin enerjisiyle tecrübeli ilçe başkanlarımızın enerjisini birleştirerek umudu İstanbul’dan Türkiye’ye yayacağız. Bu çok büyük bir başlangıçtır. Umutsuzluk olduğunu biliyoruz. Bundan daha zor günleri bizler geride bıraktık. Umutsuz asla olmayacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde umudu bu topraklara yeniden aşılayacağız” diye konuştu.

Karşılamaya Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski İlçe Başkanı İzzet Bayraktar. Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer Grup Başkan Vekili Nizamettin Günel, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun, İBB Grup Sözcüsü Av. Melendiz Dalyan İzgi, Sarıyer Meclis Üyeleri Mustafa Balcı, Görken Kurşun. Ayhan Gedik, Ayşe Ağma, Nazmi Kabiloğlu, Özkan Sucu katıldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)