Son Dakika Haberler

RENAISSANCE PALACE İLK KONUKLARINI AĞIRLADI

RENAISSANCE PALACE İLK KONUKLARINI AĞIRLADI
Okunma : 237 views Yorum Yap

almat_tesisBir Almat İnşaat projesi olan Renaissance Palace’ın tanıtımı Zekeriyaköy’de düzenlenen muhteşem bir brunch etikliğiyle yapıldı.
Uluslararası alanda birçok başarılı projeye imza atan Almat İnşaat’ın Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarının ilki Zekeriyaköy’de yükseliyor. Eylül’de yaşamın başlayacağı Renaissance Palace’ın lansmanı Zekeriyaköy’de düzenlenen brunch etkinliği ile gerçekleştirildi.
A Blok 2
Doğanın kalbinde keyifli dakikalar…
Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği Brunch etkinliğinde Almat İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Karslıoğlu, Genel Koordinatör Tufan Ekşioğlu ve Satış ve Pazarlama Direktörü Tuba Şeker misafirlerle birebir ilgilendiler.
DSC_0147Katılımcılar Zekeriyaköy’ün nefis manzarası eşliğinde lezzetli dakikalar geçirirken, %80’i tamamlanmış Renaissance Palace villalarını da yerinde inceleme fırsatı buldular.
DSC_0181Eşsizdinletilerle aynı zamanda bir müzik ziyafetinin de sunulduğu davetten oldukça memnun ayrılan misafirler proje hakkındaki beğenilerini dile getirdiler. Özellikle evlerin mimari sanatındaki incelikten ve Zekeriyaköy’ün eşsiz doğasından oldukça etkilendiklerini belirtenkatılımcılar kendilerini bu eşsiz ortamda ağırlayan Almat İnşaat’a teşekkürlerini sundular.
DSC_0173