Son Dakika Haberler

SADER 12.Yıl Sertifika Töreni

SADER 12.Yıl Sertifika Töreni
Okunma : 137 views Yorum Yap

image21. yılında gelecek vadeden projelere imza atmak için yeni bir yönetim oluşturan, Sarıyer’e farklı bir bakış açısı ile Sivil Tolum Kuruluşları içerisinde ailelerin en büyük sorunu olan çocuklarının sosyal aktivitelerde, toplum içinde yer almanın olanaklarının ve adaptasyonunun sağlanması için hafta sonu eğitimi sunan Sarıyerliler Derneği bugün 12. Yıl mezuniyet töreninde öğrencilerine sertifikalarını verdi.

21 yıl Sarıyer’de hizmet veren, sosyal yardımların yanında, 06-12 gurubu çocuklar için uygulamış olduğu eğitime katkı projeleri kapsamında yer alan “Bale – Resim “ öğretilerinde, eğitimden topluma kazandırma çalışmaları 102 öğrenci ile 2013-2014 yılını tamamlayarak büyük başarıya imza attı.

Sarıyer Halk Eğitim merkezinde düzenlenen etkinlikte Ressam Muhip Sueltürk’ün öğrencilerinin resim sergisi genç yeteneklerin yapmış olduğu eserler görülmesi gerekiyor. Resim Sergisi Sarıyerliler Derneğinde her gün ziyaret edilmesi olanağı sunuluyor.
Dernek yönetim kurulu ve öğrenci aileleri sertifika töreninde alkışlarla gelecek vaad eden genç yetenekleri çoşkuyla alkışladılar.
imageimageimageimageimage