Son Dakika Haberler

SAGEM ÖZGÜR EĞİTİM VE BAŞARI

SAGEM ÖZGÜR EĞİTİM VE BAŞARI
Okunma : 162 views Yorum Yap

Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi öğrencileri yıl boyunca yapmış oldukları eğtim sonucunda Belediye Sosyal tesislerinde bir yıllık başarılı eğitim sonucunda yaz kampı’nda bir araya geldiler

SAGEM’in 11 şubesinde eğitim gören 142 öğrencinin Kilyos Sosyal Tesisleri’ndeki tatili başladı. Bir yandan deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran öğrenciler bir yandan da eğitici etkinliklerle yeni şeyler öğreniyor. Sanat, okuma atölyeleri, spor etkinliklerine katılan öğrenciler dolu dolu zaman geçirirken, hayal güçlerini ve tasarım yetilerini de geliştiriyor.

Kamp için her şey düşünüldü

Kamp alanında herhangi bir sorun yaşanmasını önlemek için Sarıyer Belediyesi’ne bağlı güvenlik görevlileri, sağlık personelleri ve cankurtaran ekipleri de öğrencilere eşlik ediyor. Özel olarak kurulan Sarıyer Belediyesi’nin gümüş ve bronz bröveli motorize zabıta ve cankurtaran ekipleri öğrencilere temel bilgilendirme eğitimi verirken, gün boyunca denizde ve tesiste öğrencilerin güvenliği için hazır bulunuyorlar. Çalışanlar, kamp alanının temizliğini sağlayarak öğrencilerin konforlu bir tatil geçirmesine katkı sağlıyor.