Son Dakika Haberler

Şamil Tayyar Şaşırdı,'Allah'ın yerine Atatürk'ü koyun

Şamil Tayyar Şaşırdı,'Allah'ın yerine Atatürk'ü koyun
Okunma : 107 views Yorum Yap

samiltayyar2121
 

Şamil Tayyar da modaya uydu. Fazıl Say ‘ın Sözleri için Allah yerine Atatürk’ü koyun dedi.
Yılların Atatürk karşıt olan islamcı millet vekilleri Yıllardır Mustafa Kemal için söylediklerini unutmuş gözüküyorlar..
İşte Şamil Tayyardan İnciler…
Tayyar, Say için verilen hapis kararını yorUmlarken verdiği örnekle şaşırttı.
AKP Milletvekili Şamil Tayyar, Fazıl Say’ı eleştirirken yine diline hakim olamadı.
AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Fazıl Say için verilen hapis kararını değerlendirirken yine verdiği örnekle şaşırttı.
Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan 1′e Bir programına konuk olan AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’a verilen hapis cezasını değerlendirdi.
İKİ YÜZLÜ VE SAHTEKARLAR VAR
Tayyar kendisinin bir ifadesi yüzünden ceza aldığını ifade ederken “Siz kendi ideolojinize kendi dünyanıza göre insanların istediklerine küfretme özgürlüğü olduğunu düşüneceksiniz, başkalarına farklı bir hukuki muamele kalmasını arzu edeceksiniz. Bu olmaz. Ben Türkiye ‘de bu konuda insanların iki yüzlü ve sahtekar olduğunu düşünüyorum” dedi.
ALLAH’IN YERİNE ATATÜRK’Ü KOYUN
Fazıl Say’ın söylemlerinin tamamen kutsal değerlere ve dine hakaret etmek olduğunu dile getiren Şamil Tayyar, ilginç bir karşılaştırma yaptı. Fazıl Say’ın ceza almasına sebep olan “Nerede ya…şak, adi, şaklaban, hırsız, magazinci, hepsi Allahçıdır” sözlerini tekrarlayan Tayyar, “Allah kelimesini çıkarın “Mustafa Kemal’i koyun, içinize siniyor mu sinmiyor mu?” şeklinde bir soru yöneltti.