Son Dakika Haberler

Sarı Platform Derneği 23 Nisan Kutlamaları.

Sarı Platform Derneği 23 Nisan Kutlamaları.
Okunma : 150 views Yorum Yap

378366_351451828299944_632279789_nSarıyer’in başarılı Sivil Toplum Kuruluşlarından Sarı Platform, 23 Nisan Resmi törenleri bitiminde ve Okul törenleri akabinde Sarıyer Halk Eğitim Merkezinde 300 öğrencinin katılımı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle etkinlik gerçekleştirdi.
Her zaman Sarıyer için örnek projelere imza atan Sarı Platform, Geleneksel hale getirmek istediği 23 Nisan etkinlikleri kapsamında “Ayşe Ünlü” desteği ve kendi bünyesinde oluşturduğu organizasyonla 23 Nisan’da farklı bir çalışmaya imza attı..
Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, “5 yıldır Sarıyer de yapılmayanları yapmaya çalışıyoruz, Sivil Toplum Kuruluşu olarak bir çok büyükler için projelere imza attık. AB projeleri dahil Sarıyer için gerçekleştirdiklerimizi herkes biliyor. Bir şeyler unutmadık mı diye sorduk kendimize ve Çocuklar için çalışmalar yapılamadığı ve bunun bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini düşündük, ilk değerlendirmede 23 Nisan bayramı için hazırlık yapalım dedik, bir günlük bir çalışma ile bu tip organizasyonlarda profesyonelce hareket ettiğimiz için fazla bir çaba harcamamıza gerek yoktu ve gerçekleştirmiş olduk. Bu etkinliği Sarı Platform olarak  Sarıyerli çocuklara armağan ediyoruz, bu yıldan itibaren geleneksel hale getirmek istediğimiz bu projeyi her yıl düzenli olarak yapacağız” dedi…