Son Dakika Haberler

Sarı Platform Ramazanda Bayramlık Yardım Dağıttı

Sarı Platform Ramazanda Bayramlık Yardım Dağıttı
Okunma : 114 views Yorum Yap

Sarıyer’in başarılı Sivil Toplum Kuruluşlarından Sarı Paltform Derneği kuruluşundan günümüze başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.
Her zaman profesyonel ekiple çalışmalar yapan Sarı Platform, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek sosyal yardım projeleri kapmasında Türk Kızılay’ı ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yardımlar dağıttı.
Sarı Paltform derneği başkanı Mustafa Bakır, Ramazan ayı münasebetiyle dernek olarak tespit ettiğimiz ihityaç sahiplerine yardımlarda bulunduk. Yardım ederken özellikle ihitiyacı olan kişilere ulaşması için Kızılay ın profesyonel çalışmalarından yararlandık. Derneğimizde üyelerimizin katkıları ve sponsor firma sahipleri ile birlikte başarılı bir çalışmaya imza attık.
Topluma karşı duyarlılığımız ve halkımızın yararına olacak projeler ile ulaşmayı, temel ihtiyaçların gerçek kişilere teminini sağlamaya çalıştık. Yeni eğitim dönleminde okul çevresi projelerimizde olacaktır. Bunun için dernek yöneticileir ile yeni projeler üretiyoruz. Herşey sarıyer için ve sarıyer halkı için yapılan bu çalışmalara tüm sarıyerlilerin sahip çıkmalarını ve destek vermelerini bekliyoruz. Komşumuzu. Çocuklarımızı ve arkadaşlarımızı düşünüyoruz. Geleceğimiz olan çocukların eksiliklerini karşılamak için çevremizden yararlanıyoruz..
Sarı Platform yeni projelerle Sarıyerde devrim yapmaya hazırlanıyor..