Son Dakika Haberler

SARIYER BELEDİYESİ ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜ TAMAMLADI

SARIYER BELEDİYESİ ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜ TAMAMLADI
Okunma : 98 views Yorum Yap

Sarıyer Belediyesi Belediye Başkanı Şükrü Genç’in talimatı ile Adalet yürüyüşü organizasyonunda 2 gün lojistik destek verdi.

Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun’un ekipleri iki bün boyunca büyük fedakarlılar yaparak binlerce yurttaşlarımızın yiyecek ve barın ihtiyaçları, sağlık ve dinlenme imkanları sağlayarak Adalet Yürüyüşüne destek verdiler.

200 personelin hizmet ettiği Bayramın 1.ve 2. Günü aileleri ile değil, Tarihin en büyük adalet yürüyüşü eylemini gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kutlu yürüyüşüne destek vererek tarihe geçtiler.

Sarıyer CHP İlçe Başkanlığı Yönetim ve üyeleri, Meclis Üyeleri, partililer ve gönüllüler adalet arayan insanlar kendi imkanları ile, Yurttaşların Belediye otobüsleri ile yürüyüşe katılmak isteyenler alanlara taşınarak lojistik desteklerini kusursuz yerine getirdiler.

Kendilerine verilen 2 gün görev sürelerini en iyi şekile tamamlayan Sarıyer Belediyesi emekçileri görevlerini en iyi şekilde yaparak Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ‘nın teşekkür ile çalışmalara son verdiler.

Bayramın 3. Günü Yürüyüşün 13.günde geri dönmeyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşüne bu sefer yürüyerek destek veriyorlar.