Son Dakika Haberler

SARIYER CAMİASINI İNANDIRMAZSINIZ

SARIYER CAMİASINI İNANDIRMAZSINIZ
Okunma : 133 views Yorum Yap

31 Mart Seçimleri Sarıyer’de çirkin siyaset ve algı yönetimi ile yurttaşları kandırmaya yönelik haberlerle sürüyor. 

Sarıyer’de Yenigün Gazetesi Ulusal Medyada’ki AKİT görevini yapmaya devam ediyor. 

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in “Sarıyer Spor Kulübüne verdiği zararı Sarıyer’in düşmanları başaramazdı”  Sarıyer Yenigün gazetesinin basılı yayını Sarıyer’de dağıtılıyor. 

SARIYER CAMİASINI İNANDIRMAZSINIZ

Bu kadar yalan habere Sarıyer Spor Kulübü camiasının inanması mümkün değil. 

Bu haberle ilgili Eski Başkanlardan İbrahim Balcı’ya cevap verecekmisin dedim. Herkes her şeyi biliyor Şükrü beyin yaptığı katkıyı kimse yapmadı, Kulübü alet etmeyin. bu saçma haber, Artık sen cevap ver.

10 yıl boyunca Sarıyer Kulübünde Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile konuşmaya kalksam seçim biter. Haberde konu edilen başkanlar saygı değer insanlar ve bu haberi ciddiye almazlar. Kulübün dışında ve kişisel siyasi savaş. 

İbrahim Balcı, İbrahim Bozan, Mustafa Hepanıl, Mehmet Akdağ, Hayati Kaptanoğlu Bu insanlar sırası ile Kulüp’de Başkanlık yapan insanlar, Saffet Akkoyun ise halen görevde ve 10 yılda yüzlerce Yönetim Kurulu üyesi ve görevlerini layıkıyla yapan bu insanlar Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile sıkı dost ve arkadaştırlar. Bu insanların bu çirkin YALAN HABERE ALET EDİLMESİ UTANÇ VERİCİDİR. 

Onun için ciddiye almazlar ve bir algı yaratmanın ötesinde Belediye Başkanı Şükrü Genç’in rakiplerinide ciddi inandırıcılığını yitirmiş. Kulübü kullanalım derken aslında zarar veren, küçük düşüren bir duruma soktuğunun farkında değildir.. 

AKP KÜME DÜŞÜRÜR KULÜP BİNASINI YIKAR, ŞÜKRÜ GENÇ ŞAMPİYON YAPAR

 Tarih Affetmez. Kamuoyuna hatırlatalım. 

AKP Belediye Başkanı Yusuf Tülün. Sarıyer Spor Kulübü’nün küme düşmesine sebep olmuştur. Cumhuriyet Meydanındaki Sarıyer Spor Kulübü Lokalini Yıkmıştır. Kulüp yeni bir lokal arayışına girmiş. Eski Urcan’ın yeri olan bugünkü Sarıyer Spor Kulubü KAFETARYASI VE BALIKÇILAR ÇARŞISI ‘nı yine Yusuf Tülün yıkmıştır. Eski Kulüp Başkanlarımızdan olan Yusuf Tülün’e yinede görevinde yapmış olduğu katkılar için her zaman teşekkür edilmiştir. 

Sarıyer Spor Kulübü siyaset üstüdür. Bu çirkinliklere Sarıyer kulübü alet edilmez. Değil kamuoyu taraftar dahi inanmaz.  

ŞÜKRÜ GENÇ NE Mİ? YAPMIŞTIR

Başkan Şükrü Genç tarafından yapılan yardımları burada yazmamız söz konusu değil. Şunu yazabiliriz, 10 Yılda 20 Milyon katkı ve Yönetici katma değeri sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir. Detay girmeyelim. 

ATLAS SANCAK ŞÜKRÜ GENÇ’TE

Sarıyer’in AKİT’i Sarıyer Yenigün, Sarıyer Spor Kulübünün “50 YILLIK Atlas Sancağı’nın” Şükrü Genç’e teslim edildiği ve Başkanlık Binasında onurla asıldığını bilmez..

ŞÜKRÜ GENÇ VE TRANSFER “BİLMEZLER İŞLERİNE GELMEZ”

SARIYER POSTA GAZETESİ HABERİNİ OKUYALIM. 

Sarıyer Spor Kulübü Yöneticileri Selçuk Kavaloğlu, Disiplin Kurulu Üyesi Bayram Hayri Tansık, Kulüp Müdürü Şeref Ayer, Sarıyer Spor Kulübü Üyesi Arif Odabaşı ve yeni transferler Mert Kula ile Samet Katanalp, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret etti.

Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Arif Odabaşı,  Selçuk Kavaloğlu, Disiplin Kurulu Üyesi Bayram Hayri Tansık, Kulüp Müdürü Şeref Ayer ve yeni transferler Mert Kula ile Samet Katanalp, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret etti. Devre arası transfer döneminde Hakkı İsmet Şimşek’i, Mert Kula’yı ve Samet Katanalp’i kadrosuna katan Sarıyer’de, kulüp yöneticileri ve futbolcular özellikle genç savunma oyuncusu Mert Kula’nın kadroya dahil edilmesindeki katkılarından dolayı Başkan Şükrü Genç’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

“Sarıyer Avrupa’da söz sahibi olabilir”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genç, Sarıyer’in Avrupa futbolunda önemli yerlere gelebileceğini ifade ederek şunları söyledi: “Kim ne derse desin Sarıyer başarılı olduğu yıllarda alt yapısıyla birlikte kendini geliştirseydi şuan Avrupa’nın en önemli kulüpleri arasında yer alabilirdi. Geçmişte sağlanan ve şuan seferber ettiğimiz imkanlar doğru kullanılırsa ülke futbolunda söz sahibi olacağımızdan şüphem yok. Benim için semt takımları daha önemli. Bunların başında da Sarıyer geliyor. Galatasaray’ı yakından takip eden biri olarak söylüyorum, Sarıyer ile yaşadığımız başarılardan aldığım hazzı başka hiçbir kulüpte alamam. Çünkü ben Sarıyerliyim. Bu kapsamda elimizden gelen desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Tüm çabamız ilçemiz ve kulübümüz için. Yapılan transferlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ligin ikinci yarısında başarılar diliyorum.”