Son Dakika Haberler

SARIYER FIRINCILAR ODASI SEÇİMİ YAPILDI

SARIYER FIRINCILAR ODASI SEÇİMİ YAPILDI
Okunma : 1.770 views Yorum Yap

Sarıyer Fırıncılar Odası seçimi yapıldı. Sarıyer Fırıncılar Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına Yaşar Girgin ve Başkan Yardımcılığına CHP Meclis Üyesi Mehmet Yıldız yeniden seçildi.

Pandemi koşuları medeni ile Ferahevler Fırıncılar Odası Binasında yapılan seçimlerde gelenek bozulmadı. Yıllardır aynı görevi yapan iki duayen Yaşar Yiğit ve Mehmet Yıldız tekrar sorumluluk alarak fedakarca görev aldılar.

Yaşar Yiğit – Mehmet Yıldız

Fırıncıların genel sorunlarını, yaptıkları çözüm odaklı çalışma ile yerine getiriyorlar. İstanbul Fırıncılar Odası kararlarına uygun olarak, İmalat ve çalışma, ürün kalitelerine dikkat eden Fırıncılar odası, Pandemi nedeni ile özellikle halkımıza ekmek ulaştırmada sorun olmaması için titiz ve organize çalışma ile göz dolduruyorlar.

Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız. Fakir fukaranın, kismesiz ve zor yaşam koşularında herkese yardım etmeleri ile bilinen fırıncılar, komşularımızın askıda ekmek uygulamasının bir kat fazlasını her gün fazlası ile yaptıklarını, İnsanlıktan ziyade her koşulda vatan görevi olarak kabul ediyoruz. Heleki bu zor günlerde Pandemi koşullarında fedakarca hizmet ediyoruz. Herkes yasaklara uymak zorunda, Bizler ise her gün 24 saat çalışmak ve insanları aç bırakmamak zorundayız. Bizlerinde bir takım isteklerimiz ve sorunlarımız olabilir. Bugünler fedakarlık günleri ve Fırıncılar olarak halkımızı doyurmanın sorumluluğunu taşıyoruz.”