Son Dakika Haberler

SARIYER KULÜBÜNÜNDE ADALETE İHTİYACI VAR

SARIYER KULÜBÜNÜNDE ADALETE İHTİYACI VAR
Okunma : 101 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı CHP Grup Başkan Vekili Gökan Zeybek, Sarıyer Kamuoyunda AKP’nin gündem yarattığı “ Adalet Yürüyüşü’nde kullanılan Sarıyer Spor Kulübü otobüsü için önergesine cevap verdi.

Sarıyer Spor Kulübü Eski Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek konu Sarıyer Spor Kulübü olunca kulüp hakkında bilgiler vermekten çekinmedi.

SARIYER KULÜBÜ TÜM SORUNLARINI BELEDİYE ÜZERİNDEN ÇÖZMÜŞTÜR

AKP Meclis Üyesinin FETÖ’ terör örgütü mensubu çıkması nedeni ile adeta şok yaşayan AKP Sarıyer Meclis Gurubu Sarıyer Spor Kulübü üzerinden Sarıyer Belediyesi’ni siyaset üstü sıkıştırmaya çalıştı.

ŞÜKRÜ GENÇ’İN DIŞINDA TÜM BELEDİYE BAŞKANLARININ KULÜP BAŞKANI OLDUĞUNU BİLMİYOR MUSUNUZ

CHP Grup Başkanvekili Gökan Zeybek verilen önergeye cevap verdi. “ Sarıyer Spor Kulübü’nün bugüne kadar tüm sorunlarını Sarıyer Belediyesi üzerinden çözen bir kulüp olduğuna dikkat çeken Zeybek, “Sarıyer Spor Kulübü’nü siyasetin dışında tutmak isteyen kişiler Şükrü Genç’in dışında diğer tüm belediye başkanlarının kulüp başkanı da olduğunu bilmiyor mu acaba? Nasıl kulübü siyasetin dışında tutulabilir? Bunu belediye başkanları isteyerek de yapmadılar. Kulüp üyeleri kulübün anahtarını getirip belediye başkanına vererek siyaset emrine geçirdikleri için oldular. Süreçleri iyi bilmek gerekir” dedi.

İKİ SEZONDUR ÜST LİĞE ÇIKMASI HAKEM KARARLARI İLE ENGELLENİYOR

İki sezondur Sarıyer’in üst lige çıkması hakem kararlarıyla engellendiğini belirten Zeybek, “Sarıyer kulübünün de adalete ihtiyacı var. Türkiye’de hangi takımın üst lige çıkacağına, hangi takımın alt lige düşeceğine bazı mahvellerde karar veriliyor. Siyaset olmasa bir mahalle takımı Süper Lig’de olmazdı. Diyarbakır, Erzurum ligde değil de, AKP’li siyasetçilerin veya çocuklarının yönettiği takımlar bu liglerde yer alıyorsa siyaset ile sporun iç içe olmadığını kimse söyleyemez” dedi.