Son Dakika Haberler

SARIYER SPOR KULÜBÜ ETRAFINDA BİRLİK VE BERABERLİK OLUŞTURABİLİRİZ

SARIYER SPOR KULÜBÜ ETRAFINDA BİRLİK VE BERABERLİK OLUŞTURABİLİRİZ
Okunma : 183 views Yorum Yap

Sarıyer Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Muhteşem Balo sonrasında bugün Sarıyer Belediyesi’nin Sevgi-Barış teknesi ile boğaz turu yaptı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Meclis Üyeleri Hayrettin Dereli, Mustafa Balcı, Futbolcular ve Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı gezide, Sarıyer Spor Kulübünü 3. Ligden 2. Lige çıkaran eski efsane futbolcular, 1. Lige çıkaran Şampiyon kadro ve en büyük başarısı olan Balkan Şampiyonluğunu kazanmış kadro ile birlikte, Sarıyer’in siyasi parti İlçe Başkanları AKP Salih Bayraktar, CHP Mehmet Deniz, MHP Ünsal Bilgiç katıldılar.

YEREL BASINA FORMA HEDİYE ETTİLER

Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Bayram Koçoğlu her zaman olduğu gibi görevini en iyi şekilde yerine getirdi. Sarıyer’de bulunan bütün yerel basını Kulüp gecesinde bir araya getirerek gazetecilerin isimleri yazılı formalarını takdim etti.

Sarıyer Spor Kulübü’nde ilk defa Yerel Basın’a her gazete temsilcisine isimleri üzerinde yazılı formalar hediye edildi. Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kulüp Başkanları, Siyasi Parti Başkanları yerel basına formalarını takdim etti.

BU SEZON CAMİA ÇOK FARKLI OLACAK

Duyumlar üzerine kurulan bazı kırgınlıklar tamamen bitmiş, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Saffet Akkoyun bir araya gelerek, camianın şampiyonluk hedefi doğrultusunda, Eski-Yeni, Futbolcu- İdareci, Başkan- Taraftar vede siyasiler herkesi tek çatı altında toplayarak yeni bir sezona büyük umutlar içinde başlangıç yapılması için elbirliği gerektiği mesajları verildi.

SPORDA BAŞARININ SİYASETİ YOK “ İNANMALIYIZ”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Levent Pehlivan’a formasını verdikten sonra konuşmasında: “Sarıyer Dostları çok önemli bir süreç içerisindeyiz, her sene, bu sene o sene diye başlayarak her sene sıkıntılar yaşıyoruz, bunu bu sene inanarak söylemek zorundayız, 9 Yıl hedef Şampiyonluk diyerek başlıyoruz ama üzülüyoruz, sıkılıyoruz, Sarıyer Spor Kulübüne sokakta okulda, nerde olursa olsun destek verenler inanmalıdır, Bizler Sarıyer’in her bir çıkış noktasını yakalamalıyız özellikle spor da, çok ciddi bir gençlik potansiyelimiz var, her alanda başarı yakalayabilecek bir yapılanma oluşturabiliriz, bu işin siyaseti yok, hele spor da hiç olmaz, büyük bir dayanışma içerisinde arkadaşlarımız, bu dayanışmayı bu sene çok daha öne taşımak zorundayız, çok daha ileri götürmek zorundayız, ciddi bir istikrar yakalamak zorundayız, aldığımız her maçın devamlılığınıda sağlamak zorundayız,”

KULÜBÜN AGBİLERİNE BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR

Şükrü Genç, Sarıyer Spor Kulübü için herkesin sorumluluk alması gerektiğini, istikrar ve süreklilik ile  kulübü olması gerektiği yere çıkarmak boynumuzun borcudur dedi.

“Burada bulunan herkeste özelikle abilerde çok inanç gördüm bu beni büyük ölçüde rahatlattı, onlar agbilik yapacaklar, gençlerin abilere çok ihtiyaçları var. Biz yöneticiler, başta Kaymakam olmak üzere tüm yöneticiler ulaşabileceği ve yapılması gerekeni, üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecek bu işi sadece bu sene halletmek değil kurulacağı ile bir istikrar sağlayarak, süreklilik sağlayarak Sarıyer’i olması gerektiği noktaya çıkarmak hepimizin boynunun borcudur”.

SEYİRCİ İLE BÜTÜNLEŞMEYEN KULÜP BAŞARILI OLAMAZ

Başkan Şükrü Genç , taraftara ve yerel basına sorumluklar yükledi.

“Seyirci çok önemli, artık 3-0 aldığımız maçta ceza ödemeyelim, Seyircisi ile bütünleşemeyen kulüp hiç bir zaman yol alamaz, Yerel basın çok önemli, yerel basınının kulübü pohpohlaması ve onlar için iyi yazı yazması değil, özellikle seyircinin, kamuoyunun yönlendirmesi anlamında doğru bilgilendirmesi ve gerçekten ajite edici onların kulübe sahip çıkan şekilde sahiplenmesi gerekiyor, yerel basına çok büyük ihtiyaç var.”

SARIYER SPOR KULÜBÜ ETRAFINDA BİRLİK VE BERABERLİK OLUŞTURABİLİRİZ

Şükrü Genç, Türkiye’nin ve Sarıyer’in birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bunu Kulüp etrafında çok rahat oluşturabiliriz dedi.

“Siyasi partiler çok önemli, seyirci desteğini çok daha fazla taşımamız lazım, ortak bir dava söz konusu olduğunda seyirci çok daha kolay bir araya gelebiliyor, Türkiye’nin şuan da ihtiyacı olduğu bu birlik ve Beraberliği siyasi partilerimizin göstereceği o gayretle, seyirciyi tribünlerde bütünleştirerek Sarıyer’de özlenen birlik ve berberliği Sarıyer Spor Kulübü etrafında çok rahat bir şekilde oluşturabiliriz bu anlamda siyasi parti temsilci ve yöneticilerin çok ciddi bir iş düşüyor,” dedi.

ÖNCE BABASINA YILLAR SONRA SONRA OĞLUNA VERDİ

Eski Kulüp Başkanı ve şuan Divan Başkanlığını yürüten İbrahim Balcı’nın çalışma odasında Gökan Zeybek’in elinden aldığı başarı ve Hizmet ödülü plaketi baş köşede asılı dururken, Bu gece güzel bir tesadüf gerçekleşti, Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek bu sefer Mustafa Balcı’ya Sarıyer Spor Kulübü formasını vermek nasip oldu.

Başkan yadımcısı Gökan Zeybek Konuşmasında Biz Sarıyer Belediyesi büyük bir takımız. Başkanımız Şükrü Genç yamış olduğu konuşmadaki bütün yükümlülükleri yerine getirmek için hazırız. dedi.

ÜÇÜ BİR ARADA TARAFTARA MESAJ VERDİLER

Sarıyer Spor Kulübü ayrıcalığı siyasette kendini gösteriyor. AKP İlçe Başkanı Salih Bayraktar. CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç yemek sonrasında bir araya gelerek uzun süre boyunca sohbet ettiler, Ana konunun Sarıyer Spor Kulübü olduğu ve camianın şampiyonlukla kucaklaşması için el birliği verilmesi gerektiğinin bilinci ile sorumluluk aldılar. Bu mesaj tüm Sarıyer taraftarlarını, Yöneticileri ve Futbolcuları vede özellikle Kulübün eski sporcu ve başkanlarını umutladırdı.

ŞAMPİYONLAR İLE RÖPORTAJ

Sarıyer Spor Kulübü tarihine altın harflerle isimleri yazılan Şampiyon kadro ve yöneticiler, İdarecilik yapmış olanlar ve futbolcular ile röportajlar gerçekleştirdik ve sosyal medya’dan canlı olarak yayınladık.

Bu sezon için büyük ümitler taşıdıklarını, böyle birlik ve beraberliğin kulübe büyük umutlar getirdiğini, bunun yasımasının Futbolcular ve camia üzerinde etkilerinin çok olumlu olacağını belirttiler ve muhteşem mesajlar verdiler.