Son Dakika Haberler

SARIYER’DE CHP DELEGE SEÇİMLERİ TAKVİMİ AÇIKLANDI

SARIYER’DE CHP DELEGE SEÇİMLERİ TAKVİMİ AÇIKLANDI
Okunma : 179 views Yorum Yap

CHP Sarıyer’de delege seçim takvimi açıklandı.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer delege seçimleri için takvimi açıkladı ve seçimlerde görev alacak Yönetim Kurulu üyelerini görevlendirdi.

7 Yıl süresine görevde bulunan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Görev yaptığı süre boyunca tüm kongreler öncesi “Demokrasi Şölenimiz Başlıyor” sloganı ile seçim çalışmaları startını verdi. CHP Sarıyer kulislerinde her seçim öncesi aday olmayacağı konuşulan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz yine aynı sloganla start verdi. 

DEMOKRASİ ŞÖLENİMİZ BAŞLIYOR

Mehmet Deniz Sosyal Medya’dan yapmış olduğu açıklamada Demokrasi Şölenimiz başlıyor dedi.

“Ülkemizde parti içi delege seçimlerini mahallerde üyeleri ile yapan tek partiyiz. Tek partili hayattan çok partili sisteme geçilmesini sağlayan, Demokrasinin ve adaletin yeşermesi için 1 asıra yakın mücadele eden Cumhuriyet Halk Parti kongre takvimi başladı.

Mahallelere sandık konularak delegelerin seçim takvimi, seçim yapılacak yerlerin adresleri, tarihleri ve görevli ilçe yöneticilerinin yer aldığı tablomuz aşağıda bilginize sunulmuş olup, Demokrasi ve adalet şölenimize davetlisiniz.Partimize üye olan olmayan bütün varandaşlarımızı bekliyoruz.

Mehmet Deniz/ CHP Sarıyer ilçe Başkanı

CHP SARIYER İLÇE BAŞKANLIĞI DELEGE SEÇİMLERİ TARİH VE YER LİSTESİ