Son Dakika Haberler

Sarıyerli Yazarlar ve Dostları İbrahim Balcı ile Buluştu

Sarıyerli Yazarlar ve Dostları İbrahim Balcı ile Buluştu
Okunma : Yorum Yap

Sarıyer’e adanmış bir ömür olarak anılan, Sarıyer’in tarifi çınarı İbrahim Balcı’yı Sarıyerli yazar dostları güzel bir etkinlikle anma gerçekleştirdi. 

Sarıyer Sor Kulübü Kafeteryası önünde gerçekleştirilen Yazarlar ve Dostları ile yapılan etkinliğe. İbrahim Balcı’nın SON KARE kitabı sevenlerine ulaştırıldı. 

Etkinliğe Sarıyer’li yazarlardan Cafer Hergünsel, Özcan Aydın. Cemile Savaş, Bilge Karaduman. Yaşar İliksiz, Seda İşbeceren, Şevket M.Oğuz, Eşme Sarıtas. Mehmet Kılınç, katıldılar. Muhip Sueltürk, Gökhan Bulut ve Nurten Ertul ise anı saatlere denk gelen proglamlarla çakıştığı için yetişemediler. 

Sarıyerli Yazarlar ve Dostları İbrahim Balcı ile Buluştu

1. İbrahim Balcı’nın Yazarlar ve Dostları ile buluşmasında ilk kitaplarından editörlük yapan aile dostu İrfan Kaban. ADD Başkanı Fahrettin Serdaroğlu, Emirgan’ın çınarı Cafer Hergünsel, Şair Mehmet Kılınç, Sarıyer Belediyesi Edebiyat Günleri Koordinatörü ilk kitabını basan Özcan Aydın, Sarıyer’in Sentez’de Ibrahim Balcı’nın yer aldığı Arkeolojilkhaber sahibi Yaşar İlksiz, Rize’den Edebiyatçı Gazetesi ve Yazar Fatih Sultan Kar, Sarıyer Belediyesi Eski Meclis üyelerinden Voleybol Kulübü Başkanı Sarıyer Aşığı Hayrettin Dereli ve Şair Ramazan Cücenoğlu,  İbrahim Balcı ile yaşanılan anıları ve eski kitaplarından örnek verdiler. Yaşanılan günleri anlattılar. CHP İlçe Başkanı Mehmet Kubat kapanış konuşamasında bu etkinliğin geleneksel olarak devam etmesini diledi. 

Mevlit ve İmza etkinliğine katılarak desteğini esirgemeyen dostumuz Fahri Güven Zeybek’e, CHP Grup Başkanvekili Ersin Özer’e, CHP Sarıyer İlçe Yöneticilerine, Sarıpaltform arkadaşlarıma, Birlikte görev yaptığım Meclis Üyelerimiz, Salih Akıncı, İrfan Sandıkçı, Ersin Şahin ve gelemeyen  tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Sarıyerli Yazarlar ve Dostları İbrahim Balcı ile Buluştu

Sarıyerli Yazarlar İbrahim Balcı ile Buluşuyor etkinliğini gerçekleşmesini sağlayan ve Günboyu Sarıyer kitabını Sarıyerlilere kazandıran Mustafa Bakır’a, Bu etkinliğin yapılması için aileyi cesaretlendiren, öncü olan her türlü imkanı seferber eden, hayallerimizi gerçekleştiren Sarıyer Belediyesi Halkla İlişkiler Koordinatörü Yağmur Kömür’e ve Görünmez güç, çözüm ve proje adamı, Bizlere yol gösteren ve projemizdeki en büyük destekçimiz olan Sarıyer Belediyesi Eski Ar-Ge Müdürü, Basın Koordinatörü Önder Kömür’e ve İbrahim Balcı’nın SON KARE kitabını Sarıyerlilerle buluşmasını saglayan Baba dostu Nurettin Çetinkaya’ya Sarıyerliler olarak teşekkür ederiz. 

Mustafa Balcı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)