Son Dakika Haberler

Sarıyerspor Lige iyi hazırlanıyor. Sarıyer-2 Turgutlu-1

Sarıyerspor Lige iyi hazırlanıyor. Sarıyer-2 Turgutlu-1
Okunma : 155 views Yorum Yap


ssk_gokhanSezonu sıkıntılı bir şekilde tamamlayan Sarıyer spor, yeni sezona yaptığı transferlerle güçlü girmeye hazırlanıyor.

Sarıyer Yerel basınının Kulübün kamp yaptığı Kartepeye olanaksızlıklar neticesinde gidememesi ve Ulusal basınında yeterli ilgiyi 2 lig takımlarına göstermemesinin sıkıntısını yaşan kulüpler, elindeki değerli yöneticilerin katkıları ile gerekli bilgilere ulaşıyor. Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Gökan Zeybek, Kulübü hakkında farklı olarak değerlendirme yapması gerekirken, basının durumunu en iyi bilen kişi olarak yerel basın adına “Spor Muhabirliği” yaptı.

Gökan Zeybek’in Sarıyer basınına geçtiği haberi aşagıda sunuyoruz.

Sarıyer Spor hazırlık maçında Turgutlu Spor’u 2-1 yendi.

Sarıyerspor İzmit Kartepe de kamp çalışmalarını günde çift antreman yaparak sürdürüyor.

16-08-2013 cuma günü 2.lig beyaz gurup takımlarından Turgutluspor ile bir hazırlık maçı yapan takımımız karşılaşmayı2-1 kazandı.

Maça kalede Kılıçaslan -Feridun- Emre Karaman- Hamza- Emre Bayraktarbaşı- Muhammed- Hakan – Abdurrahman – Melih – Ömer ve kaptan Sinan onbiri ile çıkan Sarıyer ilk yarıda Sinan ikinci yarıda sonradan oyuna giren Cemrenin attığı gollerle maçı 2-1 kazandı .

Teknik direktörümüz Mehmet Birinci 60.dakikadan sonra yedek oyunculara şans verdi.

Karşılaşmayı kampı ziyaret eden kulup başkanı Saffet Akkoyun ve yöneticiler Gökan Zeybek ,Bayramali Koçoğlu, Kadir Demir, Mustafa Morgül beraber seyrettiler. Başkan ve yöneticiler akşam yemeğini futbolcularla yedikten sonra kamptan ayrılarak Sarıyere geri döndüler.

Gökan Zeybek.